Reno 2 z boya atma

Cemoka67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende soğudum açıkçası ama 3000 TL verdik kaça saticaz ne alicaz bilemedim

Osii15

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kardeşim ben 2 ay kullandım kamera yazılımını dizeltmediler üstüne boya atma soğudum sattım mi 9 t aldım gayet memnunum şarj olarak ta 2z den iyi

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar emin olun ki, her markanın farklı farklı problemleri var. çalıştığım şirkette 3 - 4 arkadaşımda bu ismini zor telaffuz ettiğim :) ve isminden dolayı ısınamadığım "xiaomi" de bile sorunlar var. Bir arkadaşımda ekran sorunu çıktı diğerinde sim kart hatası, daha bugün birinde daha sim kart hatası çıktı yine. Samsung kullanan var daha yeni aldı kasanın kenarları soyulmaya başladı
İphoneye kulp takan var yaw :) piyasada bilindik 10 larca marka var, alırız bir kaç ay sonra bıkınca hevesimizi alınca keşke şu telefonu keşke bu telefonu alsaydık deriz, ben bile dedim :) Emin ol o veya bu telefonu aldığında da sorun çıkacak..
milletçe garibiz, garip :) bir türlü mutlu olamayız, beğenemeyiz. Ne olacak bu halimiz bilmem..

Cemoka67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tabiki her firmada sorunlar var ama bir ayda dikkatle kullanıp birde hiç kılıftan çıkmayan cihaz bu hale geliyorsa bir sıkıntı var bence çünkü o sorun olduğu yerde durmuyor ve ilerliyor...

Osii15

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar emin olun ki, her markanın farklı farklı problemleri var. çalıştığım şirkette 3 - 4 arkadaşımda bu ismini zor telaffuz ettiğim :) ve isminden dolayı ısınamadığım "xiaomi" de bile sorunlar var. Bir arkadaşımda ekran sorunu çıktı diğerinde sim kart hatası, daha bugün birinde daha sim kart hatası çıktı yine. Samsung kullanan var daha yeni aldı kasanın kenarları soyulmaya başladı
İphoneye kulp takan var yaw :) piyasada bilindik 10 larca marka var, alırız bir kaç ay sonra bıkınca hevesimizi alınca keşke şu telefonu keşke bu telefonu alsaydık deriz, ben bile dedim :) Emin ol o veya bu telefonu aldığında da sorun çıkacak..
milletçe garibiz, garip :) bir türlü mutlu olamayız, beğenemeyiz. Ne olacak bu halimiz bilmem..
Mesajlar birleştirildi:

2 yıl xiaomi mi 6 kullandım 2 yil xiomi mi 8 kullandım ikisindede hiç bir problem yaşamadım dedim değişiklik olsun oppo alalım bu kamera yazilimini dizeltmediler

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ya şans diyelim, yada kullanıma bağlı
Ben bir yıldır Reno2 z kullanıyorum en ufak bir şikayetim olmadı. Şuana kadarda problem yaşamadım, umarım bundan sonra da yaşamam

Reno2z

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 2.5 aydır reno 2 kullanıyorum cihazdan çok bı şikayetim yok ama şarj yeri ve kulaklık girişinde boya soyulma sorunu var aynı sorunla karşılaşıp teknik servise gönderim yapan varsa bilgi verirse sevinirim
Aynısı bende de var maalesef..9 ay oldu alalı..kılıf yüzünden bide kenarları dikkatli bakınca lekeli gözüküyor ama olsun sonuçta kullanıyorum devamkeee.