Reno 2z cihaz coloros 7.1

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Az önce güncelleme geldi. Coloros 7.1 oldu. Pek bir fark göremedim. Güncellemeyi alan ve farklılık gören varmı
Mesajlar birleştirildi:

Sanki pil yüzdesi biraz büyümüş gibi.
Merhaba bize Hindistan c23 c24 c25 güncellemesi gelmemişti bu güncelleme ile toplu bir şekilde geldi parmak izi dokunduğunuz an açıyor tlfonu ve parmak izi animasyonları eklenmiş

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Performans bazlı değişiklikler yapıldı bu güncellemeyle
kaaan bey sizden ricam güncelleme den sonra hard reset attım ve , kilit ekranında bildirimler düşmüyor ne yaptımsa sadece sesi duyuluyor ama yok bildirim kendisi, kilidi açınca görebiliyorum sadece ışığı yanıyor ses çıkıyor o kadar bildirim kilit ekranında yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-10-12-30-25-03.jpg
    Screenshot_2020-09-10-12-30-25-03.jpg
    194.5 KB · Görüntüleme: 12

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
kaaan bey sizden ricam güncelleme den sonra hard reset attım ve , kilit ekranında bildirimler düşmüyor ne yaptımsa sadece sesi duyuluyor ama yok bildirim kendisi, kilidi açınca görebiliyorum sadece ışığı yanıyor ses çıkıyor o kadar bildirim kilit ekranında yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Ayarlar/bildirim ve durumn cubuğu/bildirimleri yönet/kilitli ekran bilidirmleri /başlığı ve gövdeyi görüntüle yaparsanız sorun kalmaz
Screenshot_2020-09-10-14-20-02-69.jpg

Mesajlar birleştirildi:

Az önce güncelleme geldi. Coloros 7.1 oldu. Pek bir fark göremedim. Güncellemeyi alan ve farklılık gören varmı
Mesajlar birleştirildi:

Sanki pil yüzdesi biraz büyümüş gibi.
Parmak izi hızlanması wifi kod okuma performans artışı güvenlik yaması geliyor bu güncelleme hindistan romdaki c23 c24 c25 in toplu bir şekilde bize gelmesi c32

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar/bildirim ve durumn cubuğu/bildirimleri yönet/kilitli ekran bilidirmleri /başlığı ve gövdeyi görüntüle yaparsanız sorun kalmazEkli dosyayı görüntüle 1548
Mesajlar birleştirildi:

Parmak izi hızlanması wifi kod okuma performans artışı güvenlik yaması geliyor bu güncelleme hindistan romdaki c23 c24 c25 in toplu bir şekilde bize gelmesi c32
zaten öyle .öyle olduğu halde göstermiyor onu diyorum , eklentide resim atmıştım . ama yinede olmuyor, hiçbir bilrimi alamıyorum, illa kilidi açacağım öyle görebiliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-10-14-29-31-82.jpg
    Screenshot_2020-09-10-14-29-31-82.jpg
    245.1 KB · Görüntüleme: 12

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-10-14-29-31-82.jpg
    Screenshot_2020-09-10-14-29-31-82.jpg
    245.1 KB · Görüntüleme: 10

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
zaten öyle .öyle olduğu halde göstermiyor onu diyorum , eklentide resim atmıştım . ama yinede olmuyor, hiçbir bilrimi alamıyorum, illa kilidi açacağım öyle görebiliyorum.
Senin atdigin resim farklı benim atidigim farklı bir kontrol et sonra eğer göster açıksa gösterme yap sonra ayarlardan çık ekranı kapa sonra tlfonu ac ayarlara gir dediğim ayarı yap yeniden başlat bu dediklerim yazılımı yeniden başlatır tlfonu kapat aç yapma yeniden başlat bunları yapınca eğer yine olmasa yazılımsal bir hata olmuş olabilir yada farklı bişi bu dediklerimi düzelmezse bir sonraki güncellemeyi bekle guncelledikden sonra duzelebilir yine duzelmese servise götürebilirsin opponun bağzı ürünleri nadiren yazılım hatası yapabiliyor servis düzeltiyor ama
Mesajlar birleştirildi:

Ayarlar > Gizlilik > Kilit Ekranı > Tüm bildirim içeriğini göster seçeneğini seçip dener misiniz?
Nice
Mesajlar birleştirildi:

Ayarlar > Gizlilik > Kilit Ekranı > Tüm bildirim içeriğini göster seçeneğini seçip dener misiniz?
Nice

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
teşekkürler oldu çok sağolunn
Mesajlar birleştirildi:

Senin atdigin resim farklı benim atidigim farklı bir kontrol et sonra eğer göster açıksa gösterme yap sonra ayarlardan çık ekranı kapa sonra tlfonu ac ayarlara gir dediğim ayarı yap yeniden başlat bu dediklerim yazılımı yeniden başlatır tlfonu kapat aç yapma yeniden başlat bunları yapınca eğer yine olmasa yazılımsal bir hata olmuş olabilir yada farklı bişi bu dediklerimi düzelmezse bir sonraki güncellemeyi bekle guncelledikden sonra duzelebilir yine duzelmese servise götürebilirsin opponun bağzı ürünleri nadiren yazılım hatası yapabiliyor servis düzeltiyor ama
Mesajlar birleştirildi:

Nice
Mesajlar birleştirildi:

Nice
teşekkür ederim sorun çözüldü yiğitbeyin söylediği çözüme ulaştırdı.sizede teşekkürler bilgileriniz için çok nazıksiniz.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
yiğit bey benim telefon sessizde iken mesajlara yada WhatsApp a kişilere yani kilit ekranını açmak haricinde hepsinde parmak izi ile açarken titreşim oluyor sizlerdede oluyor mu.