Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 Geldi!

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tahminen Reno 2Z için ikinci etap dağıtımı Temmuz 10 itibariyle tekrar başlayacak. Ağustos'a kadar Reno serisini Android 10 güncellemesini bitirecekler. Ağustos'un ilk haftasından itibaren A serisi başlar eylül sonuna kadar güncelleme takvimi tamamlanır.
Bu arada ilk alanlardan başlayarak bug fix ve ara güncellemeler yayımlanmaya devam eder. Ama bunu Android güvenlik yamaları ile birlikte mi yaparlar yoksa daha küçük ara paketler halinde mi, onu anlamak için Hindistan güncellemelerine bakmak lazım.

Güncellemenin bu kadar geç kalması (Hele ki Android bir sürü marka ile Android 11 beta programına başlamışken) bir firma için büyük handikap. Ama bu kadar da sabirsız olmamak lazım. Telefonuzunda ciddi bir sorun yoksa, günlük kullanımınız aksamıyorsa bekleyin. Nasıl olsa gelecek. Android 10 gelince telefon uzaya çıkmayacak sonuçta.
Bana da gelmedi ne zamn gelir acaba

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
bildirim geliyor mu güncelleme mevcut diye yoksa habire kontrol mu ediyoruz

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bana da gelmedi ne zamn gelir acaba
Gerçekten hiçbirimizin kesin bilgisi olamıyor konu Oppo olunca... Ama bu haftasonundan itibaren, kalan cihazlar için serbest bırakılabilir.

A5 2020 ve A9 2020'ler ColorOs 7.1 aldı. Belki bundan sonra dağıtılan OTA güncellemleri 7.1 olarak gelecektir. O yüzden bu kadar uzun bir ara verilmiş olabilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

kaplanhoca

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tasasız, dertsiz oppo reno 2z mi kullanıyordum ne güzel. Öyle çok merakım yoktu esasen güncelleme filan. Aldığım telefonu canını çıkarana kadar kullanırım, kendi kendini güncellerse günceller. Bazen de arkadaş muhabbeti arasında beni uyarırlar, meraklı arkadaşlarımdan biri halleder güncellemeyi. Forum sağolsun fena sardırdı bu güncelleme işini :) bekliyorum hala.. IMEI sv 24 bu arada..

zeytinburnu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kullandığım en saçma,en garip marka olma yolunda ilerliyor.Alt segmentine üst segmentten daha önce güncelleme verip daha fazla önemseyen başka bir marka kullanmadım daha önce :)

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Alın bi xiaomi keyfinize bakın :p Mi9T aldım ben güncelleme gelmedi diye pişman değilim ama opponun o premium hissini,kamerasini ve hızlı sarj olayını özlemiyorum desem yalan olur. Hala 2Z mi alsam diyorum ama şu gelmeyen güncellemeleri görünce vazgeçiyorum :) Oppo varken android 10 bekliyodum gelmedi şimdi burada da miui 12 bekliyorum o da gecikecek gibi