Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 Geldi!

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hoparlör ses çıkışı da bir tık kısılmış gibi hatta bas efekti azalmış

ogun38

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
A.24 sürüm telefonumdan biraz önce baktım ve sonunda güncellemenin geldiğini gördüm. Gelen güncelleme c.22. hayırlı uğurlu olsun bana.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
C.27 ile birlikte beyaz ayarı yapamama, beyazları patlatma olayları düzelmiş durumda. Yani benim cihazımda beyaz ayarı sıkıntısı vardı ve bu sıkıntı giderilmiş. Zoom olayında çok fazla suluboya efekti oluyordu bu düzelmiş baya detay çıkartmaya çalışıyor kamera şu an. Tabi söylediklerim düzgün ortam ışığı ve sahnelerde geçerli. IMX586'nın GW1'e karşı bile avantajlı olduğu durumlar vardı zaten dolayısıyla bu güncelleme ile birlikte kamera performansı iyice kendine gelmiş.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
C.27 ile birlikte beyaz ayarı yapamama, beyazları patlatma olayları düzelmiş durumda. Yani benim cihazımda beyaz ayarı sıkıntısı vardı ve bu sıkıntı giderilmiş. Zoom olayında çok fazla suluboya efekti oluyordu bu düzelmiş baya detay çıkartmaya çalışıyor kamera şu an. Tabi söylediklerim düzgün ortam ışığı ve sahnelerde geçerli. IMX586'nın GW1'e karşı bile avantajlı olduğu durumlar vardı zaten dolayısıyla bu güncelleme ile birlikte kamera performansı iyice kendine gelmiş.
Aynen öyle dostum

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
İnstagram hikayelerdeki kasma sorunu da çözülmüş şimdilik ilerde ne olur bilemem