Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 Geldi!

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Android marka hangi modeli alırsanız alın guncellemeler her zaman böyle gecikmeli oluyor malesef en güzeli oluruna bırakın.. Elbet gelecektir..

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son bir haftada güncelleme alan var mı yoksa dönem dönem toplu mu gönderiyorlar acaba. Sanki ilk bi gruba güncelleme gönderip sonra bıraktılar gibi

GaKKoS23

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben hala almadım güncellemeyi mesela
İlk alandan bu yana 2 hafta geçti sanırım
Dediğiniz gibi belki toplu gönderiyorlardır

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Forumu, geneli yansıtan bir örneklem grubu olarak değerlendirirsek, aslında küçük tefek bug'lar dışında bildirilmiş çok majör bir yazılım hatası yok. Salın gitsin abi herkese neyi bekletiyorlar anlayamıyorum.

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gerçekten hiçbirimizin kesin bilgisi olamıyor konu Oppo olunca... Ama bu haftasonundan itibaren, kalan cihazlar için serbest bırakılabilir.

A5 2020 ve A9 2020'ler ColorOs 7.1 aldı. Belki bundan sonra dağıtılan OTA güncellemleri 7.1 olarak gelecektir. O yüzden bu kadar uzun bir ara verilmiş olabilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz.
Anladım hocam 2 cihaz aldık diğerine geldi bana gelmedi

Canecorse

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence hiç güncellemeye bulaşmayın. Hayal kırıklığı yarattı bende. Camera ultra geniş açı modu artık yok. İnternette özellikle haber siteleri ve forumları okurken sayfa kilitleniyor. Zaman zaman donmalar oluyor. Bazıları şarj daha çabuk bitiyor demiş ama bende olmadı.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence hiç güncellemeye bulaşmayın. Hayal kırıklığı yarattı bende. Camera ultra geniş açı modu artık yok. İnternette özellikle haber siteleri ve forumları okurken sayfa kilitleniyor. Zaman zaman donmalar oluyor. Bazıları şarj daha çabuk bitiyor demiş ama bende olmadı.
Geniş açı modu var. 1x düğmesinin hemen solundaki noktaya basıyorsunuz.
Donma chrome/chromium tabanlı tarayıcılardan kaynaklı. Opera, Firefox ya da Pure Browser kullanmanızı tasviye ederim.

Seloo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sonunda geldi gönlümün efendisi
Screenshot_2020-07-21-16-55-39-65.png