Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 ne zaman gelecek? (Geldi)

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Uzun süredir beklemeye devam ettiğimiz Reno 2Z ColorOS 7 güncellemesi ne zaman gelecek?

Bu konu altında tartışabiliriz arkadaşlar.

OPPO'nun global olarak yayınladığı takvime göre Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkeye Haziran 2020 içerisinde dağıtılacak. Mağduriyet yaşarsak tek yaşayan ülke biz olmayacağız.

Bu sefer güncelleme seri numarasına göre değil, toplu olarak yollanacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
1.5 hafta içinde net şekilde geleceğini düşünüyorum açıkçası.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
1.5 hafta içinde net şekilde geleceğini düşünüyorum açıkçası.
Süper mod'um ne yaptın, bitirirsin bizi :)
Heyecan dorukta forumca yaşıyoruz Color OS 7 heyecanını. Lakin 1.5 hafta çok olur cidden :)
Kardeşimde A70 var ona gelmiş mesela güncelleme ama yapacak vakit yok diye yapmadık. Samsunglarda gece modu varmış bizim dark mode acaba o mu oluyor? Şuan android 9 kardeşimin telefonuda.

W

wittroc

Guest
Büyük ihtimalle sözlerinde dururlar ama bu kadar da bekletilmez.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Süper mod'um ne yaptın, bitirirsin bizi :)
Heyecan dorukta forumca yaşıyoruz Color OS 7 heyecanını. Lakin 1.5 hafta çok olur cidden :)
Kardeşimde A70 var ona gelmiş mesela güncelleme ama yapacak vakit yok diye yapmadık. Samsunglarda gece modu varmış bizim dark mode acaba o mu oluyor? Şuan android 9 kardeşimin telefonuda.
Evet gece modu dark mode oluyor.
ColorOS 7 güncellemeleri tamamen bittikten sonra OPPO Türkiye resmi hesaplarının incelenmesi adına kullanıcılar olarak kampanya başlatıp OPPO'ya toplu şekilde mail atmamızı planlıyorum açıkçası.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Evet gece modu dark mode oluyor.
ColorOS 7 güncellemeleri tamamen bittikten sonra OPPO Türkiye resmi hesaplarının incelenmesi adına kullanıcılar olarak kampanya başlatıp OPPO'ya toplu şekilde mail atmamızı planlıyorum açıkçası.
Gerçekten katılıyorum. Sayfayı yönetenlerin verdiği bilgilere kesinlikle inanmıyorum.

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.