Çözüldü Reno 2z İnstagram hikaye donma

Mertaltun1907

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar ekim ayında aldığım Reno 2z nin instagram da hikayeleri izlerken donma sorunu yaşıyorum, güncellemeler geldiğin de düzelir gibi oldu ama kısa sürdü, oppo desteğe bunu ilettim bana internetten veyahut internet kaynaklı olabileceğini söylediler, evim de fiber internet var normal videolar izlerken hiç bir sıkıntı yok ama hikayeler de donuyor bunun bir çözümü varsa yardım ederseniz sevinirim yoksa gerçekten ben bu telefonu satıcam artık instagram hikayeler de böyle donuyor olması canımı çok sıkıyor. Çözümlerinizi bekliyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Veyahut uygulama yazmak istemiştim

umutttay

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mrb arkadaşlar aynı sorun bende de var. İnstagram üzerinden hikayelerde donma kasma oluyor ama tarayıcıdan instagramı açınca hikayelerde hiçbir sorun yok. bu durumu oppo ya da ilettim gerekli birime sorunu ilettiklerini söylediler. yani sorun malesef yazılımsal. donanımsal olsaydı tarayıcıdan açınca da hikayeler aynı şekilde donardı. ne yaptıysam çözüm bulamadım umarım ileride ki güncellemelerle bunu düzeltirler.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
telefonu ilk aldığım zamanlar sürekli beni instagramdan atıyordu. bu sorun düzeldi fakat instagramdayken donma, kasma mevcut. bir türlü çözülemedi şu mesele.

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Bendede öyle bir sorun yok gözlemlemedim hiç umarım da olmaz sadece efekt ve filtreli videolar çekerken kasıyor kamera o sorunda çoğu android cihazda var diye biliyorum zaten

Upvote 0

patalena

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne çözüldü ne bişey ufak tefek sorun değil bildiğin desteklemiyor Instagrami bu kadar kalitesizlik olamaz ya, 4 defa güncelleme yaptık vatan da KVK da yok düzelmiyor en son kamera yazıları ters döndü fotoğrafları ters çekmeye başladı telefonu yenisiyle değiştirdiler şimdi bunu temmuz 1 de aldım ilk günden beri Instagram hala aynı kesinlikle bu seride sıkıntı var ve çözüleceğine de asla inanmıyorum video atıyorum donuyor video zaten izleyemiyorum eski model tvler gibi karıncalı yazılar okunmuyor, sorunu iletiyoruz yetkili birimlere ilettik deniliyor cevap yok... berbat gerçekten telefonu kırmadan iadesini yapabilirim umarım 3500 TL ye aldığın bir telefonda böyle bir sorunla karşılaşmak gerçekten hayal kırıklığı !!!oppo benim gözümde sınıfta kalmıştır kimseye de tavsiye etmeyeceğim

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Ne çözüldü ne bişey ufak tefek sorun değil bildiğin desteklemiyor Instagrami bu kadar kalitesizlik olamaz ya, 4 defa güncelleme yaptık vatan da KVK da yok düzelmiyor en son kamera yazıları ters döndü fotoğrafları ters çekmeye başladı telefonu yenisiyle değiştirdiler şimdi bunu temmuz 1 de aldım ilk günden beri Instagram hala aynı kesinlikle bu seride sıkıntı var ve çözüleceğine de asla inanmıyorum video atıyorum donuyor video zaten izleyemiyorum eski model tvler gibi karıncalı yazılar okunmuyor, sorunu iletiyoruz yetkili birimlere ilettik deniliyor cevap yok... berbat gerçekten telefonu kırmadan iadesini yapabilirim umarım 3500 TL ye aldığın bir telefonda böyle bir sorunla karşılaşmak gerçekten hayal kırıklığı !!!oppo benim gözümde sınıfta kalmıştır kimseye de tavsiye etmeyeceğim
Bende böyle bir sorun olmadı bile. Cihazı tam tamına 6 aydır kullanıyorum. Hikayeler gayet akıcı.

Upvote 0

patalena

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende böyle bir sorun olmadı bile. Cihazı tam tamına 6 aydır kullanıyorum. Hikayeler gayet akıcı.
Kesinlikle buna inanmıyorum değişim yapildi ikiside farklı yerlerden alınmış aynı telefon bu kadar tesadüf asla olmaz ikisinde de aynı problem var, ve firma kabul etmesine rağmen asla çözüm sunmuyor KVK ya gitmekten sıkıldım son çare tüketici hakları olacak siz yok diyorsanız ya farketmiyorsunuz ya Instagrami kullanmıyorsunuzdur.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Kesinlikle buna inanmıyorum değişim yapildi ikiside farklı yerlerden alınmış aynı telefon bu kadar tesadüf asla olmaz ikisinde de aynı problem var, ve firma kabul etmesine rağmen asla çözüm sunmuyor KVK ya gitmekten sıkıldım son çare tüketici hakları olacak siz yok diyorsanız ya farketmiyorsunuz ya Instagrami kullanmıyorsunuzdur.
Size yalan söyleyecek halim mi var? Burada oppo aşığı değiliz tabiki. Ben size burada doğru olanı söylüyorum. İnanıp inanmamak size kalmış.

Upvote 0