Yardım Reno 2Z Root Öneriyor musunuz?

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Senelerdir root işlemi yapmak istiyorum fakat bir telefonum garantisi bitmeden kırıldı diğeri huawei idi zaten rootlanmıyordu bu cihazımı rootlamak istiyorum fakat garanti kapsamından çıkma olayı biraz kafamı kurcalıyor. Garantisi bitmeden yapmamı önerir misiniz? Siz rootladınız mı? Sorun yaşadınız mı? Bu konu çözüldüğü zaman bir de öneri konusu açmak istiyorum :D

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Senelerdir root işlemi yapmak istiyorum fakat bir telefonum garantisi bitmeden kırıldı diğeri huawei idi zaten rootlanmıyordu bu cihazımı rootlamak istiyorum fakat garanti kapsamından çıkma olayı biraz kafamı kurcalıyor. Garantisi bitmeden yapmamı önerir misiniz? Siz rootladınız mı? Sorun yaşadınız mı? Bu konu çözüldüğü zaman bir de öneri konusu açmak istiyorum :D
Maalesef garanti bitmeden önerilmiyor.

Upvote 0

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
root yapabiliyorsanz bize de gösterin :D bootloader kilidi açılması gerekiyor ama bootloader kilidi açılamıyor ne yazık ki :/

Son düzenleme:
Upvote 0