Ticaret Reno 2Z Saydam kılıf

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 2Z kullanıcısı arkadaşlar kutusundan saydam kılıf çıkanlar, kullanmayıp satmayı düşünen varsa iletişime geçerse sevinirim.. şimdiden Teşekkürler..

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Oppo Reno 2Z kullanıcısı arkadaşlar kutusundan saydam kılıf çıkanlar, kullanmayıp satmayı düşünen varsa iletişime geçerse sevinirim.. şimdiden Teşekkürler..
Onun yerine biraz daha yumuşak ve ince olan Zore marka kılıf önerebilirim, ben onu almıştım gayette güzel koruma sağlıyor, kutudan çıkan fazla sert ve kalın

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Onun yerine biraz daha yumuşak ve ince olan Zore marka kılıf önerebilirim, ben onu almıştım gayette güzel koruma sağlıyor, kutudan çıkan fazla sert ve kalın
Ustam ben kutudan çıkanı beğendim ya. Varsa arkadaşlarda Alacam valla..
Mesajlar birleştirildi:

Link varsa atsana Zore? Bi de sen de saydam yoktur herhalde Kaan çünkü yeni kutularda çıkıyor o.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ustam ben kutudan çıkanı beğendim ya. Varsa arkadaşlarda Alacam valla..
Mesajlar birleştirildi:

Link varsa atsana Zore? Bi de sen de saydam yoktur herhalde Kaan çünkü yeni kutularda çıkıyor o.
Konum neresi?
Yakınsa hediye edeyim.
Edit: şunuda söyleyeyim biraz kalitesiz bir kılıf önermem özellikle serçe parmağınızı hoparlör, şarj girişi tarafına destek olarak koyuyorsaniz el kesiyor törpülemeye çalışmama rağmen törpülenmedi.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Konum neresi?
Yakınsa hediye edeyim.
Edit: şunuda söyleyeyim biraz kalitesiz bir kılıf önermem özellikle serçe parmağınızı hoparlör, şarj girişi tarafına destek olarak koyuyorsaniz el kesiyor törpülemeye çalışmama rağmen törpülenmedi.
Şu an Çankırı dayım bir süre. Valla çok sevinirim üstat be..
Mesajlar birleştirildi:

Konum neresi?
Yakınsa hediye edeyim.
Kargolarsan alırım üstat özelden adres veriyorum uygun mudur?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu an Çankırı dayım bir süre. Valla çok sevinirim üstat be..
Mesajlar birleştirildi:

Kargolarsan alırım üstat özelden adres veriyorum uygun mudur?
10 gr şeye 20 lira kargo çıkar benim için sıkıntı yok diyorsanız pttden karşı ödemeli kargolarım.
Beklerim diyorsanız yolunuz İstanbul'a düşerse elden veririm.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
[/QUOTE]
Hocam şeffaf olarak bu var, kaliteli hissettiriyor öneririm bunun dışında yine sevdiğim kılıf var onları da atayım
(Bu gerçekten şık bi kılıf seversiniz)
(Doku hissiyatı olarak güzel ama tabi telefon görüntüsünü kesiyor)

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben dün bu kılıfın siparişini verdim. Siyah - mavi olanını. Çok büyük ihtimalle yarın elime ulaşır. Beğenirsem tavsiye edip etmediğimi yazarım. :)

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
10 gr şeye 20 lira kargo çıkar benim için sıkıntı yok diyorsanız pttden karşı ödemeli kargolarım.
Beklerim diyorsanız yolunuz İstanbul'a düşerse elden veririm.
Kargola ustam adresi özelden yazıyorum..
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim Adana'daysan ücretsiz verebilirim
Kardeşim karşı ödemeli kargolaya bilirim dersen melikosmana hiç demiyim. Ne diyorsun?