Yardım Reno 4 Bildirim sorunu

Alpello

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo reno4 telefonda bildirim içeriği gizleme gibi bi seçenek yok telefon çok güzel ama geri iadd etme sebebi bu kadar basit bi özellik nasıl olmaz bu durumu çözebilen varmı

Alpello

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Hypetr gibi arkadaşlar olduğu için buraya yazmıycam ama böyle bi sıkıntı yaşayan olursa özel olarak yardımcı olurum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hypetr gibi arkadaşlar olduğu için buraya yazmıycam ama böyle bi sıkıntı yaşayan olursa özel olarak yardımcı olurum
Sakin olalım sinirler gerilmiş olabilir ön yargılı olmayalım lütfen, varsa sorunuda çözümüde beraber bulalım burası paylaşım yeri , lütfen çözümü söylermisiniz rica etsem alpello bey

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Ayarlar bölümünde gizlilik seçeneği tıklayın en altta kilit ekranı var oradan yapabilirsiniz

Upvote 0

Alpello

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Forumu birkaç kişi yüzünden bilgiden mahrum bırakmak ne kadar doğru? Böyle yaparak @hypetr gibi kişilerle aynı kategoride oluyorsunuz.
Tamam şimdi istediğim kişi cvp yazdı admin o zaman bu gibi konuşmalarda daha etkili ve uyarıcı olursan memnun olurum buranın bilgi paylaşım ve sorun giderme yeri olduğunu bildiğim için yardım istedim amacım bilmişlik yapmak değil admin sensin istediğini yapabilirsin tabiki

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar bölümünde gizlilik seçeneği tıklayın en altta kilit ekranı var oradan yapabilirsiniz

Tamam şimdi istediğim kişi cvp yazdı admin o zaman bu gibi konuşmalarda daha etkili ve uyarıcı olursan memnun olurum buranın bilgi paylaşım ve sorun giderme yeri olduğunu bildiğim için yardım istedim amacım bilmişlik yapmak değil admin sensin istediğini yapabilirsin tabiki
Yani sunuç ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-07-12-03-05-94.jpg
    Screenshot_2020-12-07-12-03-05-94.jpg
    80.4 KB · Görüntüleme: 25
Upvote 0

Alpello

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Öyle bi seçenek yok bildirimi komple gösteriyo yada hiç göstermiyo 3.seçenek yok

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Bildirimi göstermeyi seçin o bölümden olacaktir
Mesajlar birleştirildi:

Hassas içerikleri sadece kilitli değilken göster diye bir seçenek yokmu
Mesajlar birleştirildi:

Hassas içerikleri sadece kilitli değilken göster diye bir seçenek yokmu

Upvote 0