Yardım Reno 4 Coloros 12.1 Geldi Sorunlar Problemler

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar Merhaba, Reno 4 ün 12.1 güncellemesi ille ilgili gelişme varmı zira 4 lite lere gelmeye başlamış. Daha üst seviye olmasına rağmen henüz gelen birşey yok.
Özellikle sürümCPH2113_111_F08 olan serilerde bataryada ciddi sorun var. Bununla ilgili son durum nedir.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bana henuz gelmedi 12.1 gelen varmi arkadaslar
Selamlar sayın @tnkclml Reno 4 Lite ve Reno 5 Lite modellerine geldi.Reno 4 için henüz gelmemesi tuhaf.Aslında Lite modellerden önce sizin modele gelmiş olması gerekirdi.Oppo'nun çok değişik ve anlaşılmaz güncelleme politikası var.
Reno 4 için Android 12/ColorOS 12.1 güncellemesi geldiğinde IMEI numarası sırasına göre güncellemeleri gönderiyorlar.Merak etmeyiniz size de mutlaka gelecektir.Gün içerisinde sık sık güncelleme kontrol bölümüne bakınız.İyi forumlar dilerim.

Upvote 0

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno 4 de güncelleme geldi 12.1 ama bataryayla ilgili birşey yazmıyor batarya iyileşmesi lazım
Mesajlar birleştirildi:

Reno 4 12.1
Arkadaşlar Merhaba, Reno 4 ün 12.1 güncellemesi ille ilgili gelişme varmı zira 4 lite lere gelmeye başlamış. Daha üst seviye olmasına rağmen henüz gelen birşey yok.
Özellikle sürümCPH2113_111_F08 olan serilerde bataryada ciddi sorun var. Bununla ilgili son durum nedir.

Upvote 0

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Gelisme var mi Salih Bey
Telefonu henüz kullanamadim yeni elime aldım bakicam resim aticam güncelleme resmini ne değişiklikler geldi ama birturlu sayfaya yükleme yapamadim
Mesajlar birleştirildi:

Telefonu henüz kullanamadim yeni elime aldım bakicam resim aticam güncelleme resmini ne değişiklikler geldi ama birturlu sayfaya yükleme yapamadim
Kayan pencerede 3 ekran birden aça bilirsiniz diyor ,hızlı dönüş özeliği ile saat kullanma özeliği i kullana bilirsiniz demis GB ozelikler gelmiş birde ön kamera icinci bir yüz algıladığı da gelen bildirimleri gozliyormus başka birşey yok 1.5 GB

Son düzenleme:
Upvote 0