İnceleme RENO 4 LITE Pil optimizasyonu ile ilgili guncelleme geldi.

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Pil optimizasyonu ile ilgili guncelleme geldi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-16-14-45-39-60.jpg
    Screenshot_2021-03-16-14-45-39-60.jpg
    407.2 KB · Görüntüleme: 104

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hayirlisi insallah ekran goruntusunu ekledim

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelleme öncesinde aynı kullanım süresi ve şekline göre şarj daha uzun gidiyordu sanki, gerçi daha ilk gün ama ben her güncellemede telefondan soğuyorum ;) Her seferinde bu güncellemeyi yapmayacağım diyorum yine yapıyorum ;) Kendim ediyorum kendim buluyorum ;)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme öncesinde aynı kullanım süresi ve şekline göre şarj daha uzun gidiyordu sanki, gerçi daha ilk gün ama ben her güncellemede telefondan soğuyorum ;) Her seferinde bu güncellemeyi yapmayacağım diyorum yine yapıyorum ;) Kendim ediyorum kendim buluyorum ;)
Güncelleme sonrası 1- 2 gün sonrası tam şarj sonrası belli olur daha bugün güncelleme yaptınız telefon alışamadı güncellemeye daha:) siz hemen sonuç istiyorsunız:)

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben guncelledim hardvformat ta attım elif hanım şarj daha çok kötü olmuş daha çabuk tüketiyor şarj siz yazmışsınız 1-2 gün sonrası şarj belli olur diyor bu ne anlamı geliyor güncelleme 1- 2 günde mi entegre ediliyor ben bunu anladım yoksa yanlışmıyım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben guncelledim hardvformat ta attım elif hanım şarj daha çok kötü olmuş daha çabuk tüketiyor şarj siz yazmışsınız 1-2 gün sonrası şarj belli olur diyor bu ne anlamı geliyor güncelleme 1- 2 günde mi entegre ediliyor ben bunu anladım yoksa yanlışmıyım
Mevcut şarjınız bitirip doldurdunuz mu?
Kullandıkça daha stabil olmaya başlar .