Yardım Reno 4 lite sensör hatası

Ömer faruk çpk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Öncelikle iyi günler birisi ile konuşurken telefon başka birisini arıyor yani sensör sıkıntısı yaşıyorum çözümü var mıdır

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Son düzenleme:
Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Öncelikle iyi günler birisi ile konuşurken telefon başka birisini arıyor yani sensör sıkıntısı yaşıyorum çözümü var mıdır
Merhaba size de iyi günler,

Şu adımları izleyerek çözüme ulaşabilirsiniz:
Ayarlar > Akıllı Kolaylık > İşaret ve Hareket > Akıllı Arama > Telefonu Kulağa Yerleştirirken Otomatik Ara seçeneğini kapalı konuma getirmeniz sorunu çözebilir. Bu seçenek son aramalarınıza, favori kişilerinize, en son mesajlaşmalarınıza göre çalışır. Dolayısıyla belki bu sebeptendir.

Sorun hala devam ederse dilerseniz support.tr@oppo.com adresine mail yazabilirsiniz.
(Hafta içi yazılan cevaplar yoğunluğa göre aynı gün içinde, en geç ertesi gün sabahı cevaplanır.)

Upvote 0

Ömer faruk çpk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba size de iyi günler,

Şu adımları izleyerek çözüme ulaşabilirsiniz:
Ayarlar > Akıllı Kolaylık > İşaret ve Hareket > Akıllı Arama > Telefonu Kulağa Yerleştirirken Otomatik Ara seçeneğini kapalı konuma getirmeniz sorunu çözebilir. Bu seçenek son aramalarınıza, favori kişilerinize, en son mesajlaşmalarınıza göre çalışır. Dolayısıyla belki bu sebeptendir.

Sorun hala devam ederse dilerseniz support.tr@oppo.com adresine mail yazabilirsiniz.
(Hafta içi yazılan cevaplar yoğunluğa göre aynı gün içinde, en geç ertesi gün sabahı cevaplanır.)
O da kapalı konumda bu arada birşey soracağım oppo da yanlışlıkla dokunma önleyici diye bir şey var mıdır Samsung da vardı onla da alakalı olabilir diye düşünüyorum

Upvote 0