Reno 5 lite ColorOS12.1 Android 12 güncelleme geldi :)

Ertkpanda

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Coloros12 aldı iseniz ,her zaman açık ekran özelliği var ise modelimizde oradan yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim ama reno 5 lite cihazımda aod kısmına girdiğimde böyle bir seçenek çıkmıyor hesap kısmında da omoji çıkmıyordu bir telegram grubundan bulduğum apk ile my oppo uygulamasını güncelledikten sonra oraya geldi ama eski sürüm omoji yüklediğimde sisteminizi güncelleyin diyor yenisini yüklediğimde omojilerin olduğu çerçeve duruyor ama omoji yok oluyor yeni oluşturmak istediğimde seçenekler boş olarak gözüküyor çözümü biliyor musunuz

Osmann

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkür ederim ama reno 5 lite cihazımda aod kısmına girdiğimde böyle bir seçenek çıkmıyor hesap kısmında da omoji çıkmıyordu bir telegram grubundan bulduğum apk ile my oppo uygulamasını güncelledikten sonra oraya geldi ama eski sürüm omoji yüklediğimde sisteminizi güncelleyin diyor yenisini yüklediğimde omojilerin olduğu çerçeve duruyor ama omoji yok oluyor yeni oluşturmak istediğimde seçenekler boş olarak gözüküyor çözümü biliyor musunuz
My oppo yu nereden yüklerim yardım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Bu konuyu inceleyiniz lütfen

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar Reno 5 Lite cihazım android 12 güncelleme aldı benimde katkım olsun değişiklikleri paylaşıyım diye üye oldum. Ben akıcı ve hoş buldum güncellemeyi genel olarak bir sorun olmadı farkedilir bir derecede yavaşlama yok pilde de farkedilir bir değişiklik yok. Fakat Wifiyi çok hızlı açan cihaz güncelleme ile geç açar oldu. Hatta bazen wifi tuşuna basıyorum açmıyor wifiye basılı tutup içine girince açıyor. Düzelsin diye hard reset yaptım düzelmedi. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

Ertkpanda

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
My oppo yu nereden yüklerim yardım
No.1 Channel & Group that available Globally in Telegram.

Here will share the update for OPPO & REALME & OnePlus System APP. All of the application come out through the China & Global App Market.

Request Group: @opporealmeupdate
Ben burdan buldum
Mesajlar birleştirildi:

Denedim ama çözüm yok o ss atan arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum

Son düzenleme:

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme sonrası Wifi de ciddi şekilde kopmalar ve bağlantı sorunları oluştu. 50 mgbit internetim var internette ve uygulamalarda güncelleme öncesi saniyeler içinde gezinme yaparken şimdi resmen bağlantı kopuyor bekliyorum saniyelerce gelmesini. Nasıl düzelir bu fikri olan ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme sonrası Wifi de ciddi şekilde kopmalar ve bağlantı sorunları oluştu. 50 mgbit internetim var internette ve uygulamalarda güncelleme öncesi saniyeler içinde gezinme yaparken şimdi resmen bağlantı kopuyor bekliyorum saniyelerce gelmesini. Nasıl düzelir bu fikri olan ?
Ayarlar > uygulama yönetimi>uygulama listesi sağ üstteki 2 noktaya basın wifi yazın wifibackuprestore basın saklama alanı bölümden ön belleği ve verilerini siliniz.
Wifi unut yapın yeniden bağlanınız .

Yine olmazsa iyileştirme güncellemeleri ile düzelecektir.

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkür ederim ilginiz için. Deneyip bir iki gün sonra geri dönüş yapacağım.

İlkayy_yz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bendede aynı sorun devam ediyor bende şimdi my oppoyu güncellicem o ekran resmini atan bemim bunun üstüne düşen
Mesajlar birleştirildi:

My oppo yu yüklicem de böyle diyo

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-15-19-53-41-40_3d73e98b1ad3bd2575f7a56513d89a0c.jpg
    Screenshot_2022-06-15-19-53-41-40_3d73e98b1ad3bd2575f7a56513d89a0c.jpg
    171.4 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme: