Yardım Reno 5 lite

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite colorOs 13.1 gelecek mi ?
Telefonun dokunmatigi sıklıkla donuyor.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Bence uzatma üstad, tartıştığın kişi de eli sopalı öğretmenden farksız. Çok itici bir üslübu ve insanlara yaklaşımı var. Forum sahibi olsa bile beni çok alakadar etmez ama, ne zaman bir yorumunu görsem, o iticiliği

Bence uzatma üstad, tartıştığın kişi de eli sopalı öğretmenden farksız. Çok itici bir üslübu ve insanlara yaklaşımı var. Forum sahibi olsa bile beni çok alakadar etmez ama, ne zaman bir yorumunu görsem, o iticiliği görüyorum....
Yazdıklarının aynısını ben sende de görüyorum bu kadar tesadüf olamaz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sakin ol zaten tarihi sen yazdın demedim listeyi sen belirledin demedim normal bir soru sorduk yapmadığın atar kalmamış oppo resmi açıklama yapmadığı sürece teknoloji sitelerinin bilgilerine güvenmiyorum mesela bir teknoloji sitesine göre a74 13 güncellemesi almayacaktı ama aldı.
Geçende post açmıştın 'oppo serüvenim sonlandı' diye bana kalırsa bu forumda fazla kafa karışıklığına sebep olma oppo ile serüvenin sonlandıysa burda durmanın manası yok
Lütfen sözlerinize dikkat ediniz kişilerin ayrılığı teknoloji ile bağının kopması anlamına gelmiyor buradan kimin gidip gitmeyeceği sizin karar verebileceğiniz durum değildir.
Herkes özgürce bildiğini paylaşabilir yada sorabilir lütfen tutumunuza dikkat ediniz uyarıyorum bu kaba tutumunuzdan vazgeçiniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Asıl senin bir sıkıntın var insanlarla geçen gün de başka bir arkadaşa sözde kendince laf soktun. Belliki psikolojik sorunların varHaddini bil bir daha zaman israfı şeklinde hakaret edersen bu kadar kibar olmam ilk ve son uyarım sana. Bir de forum yöneticisi olmuş ama senin insanlara karşı egon sökmez haddini bil
Mesajlar birleştirildi:

Senin burada özgürce fikrini beyan eden insanlara karşı bir takıntın var bu bariz ortada. Sana yetki verdiler diye burada ben dahil kimseye ahkam kesemezsin. Yetkiyi kullanma amacın çok farklı.
Merhabalar tartışma yersiz @Deryadeniz907 bey yönetici değil bu konuya açıklık gerireyim.
Kendince bazı kaba yorumlar yapıyor gerekli uyarıları yaptım.
Herkes istediği kadar özgürce saygı çerçevesinde yorum yada paylaşımlar yapabilir serüveninizin sonlanması demek bağınızın kopartmanız anlamına gelmez sizleri be yorumlarınızı her daim bekliyoruz.

Upvote 0