Reno 5 modeline ColorOS12 Android 12 geldi oluşan sorun yada olumlu yönlerini burada paylaşalım

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sayın @Elif Reno 5 Lite modeli için ColorOS 12/Android 12 ne zaman gelecek acaba?Bilginiz var mı? Çok bekledik bir türlü gelmiyor.Hiçbir yerde bilgi paylaşımı yapılmıyor.Size sormak istedim.Lütfen bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?
Paranoyak oldum her gün 20 kez geldi mi gelmedi mi diye kontrol ediyorum

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sayın @Elif Reno 5 Lite modeli için ColorOS 12/Android 12 ne zaman gelecek acaba?Bilginiz var mı? Çok bekledik bir türlü gelmiyor.Hiçbir yerde bilgi paylaşımı yapılmıyor.Size sormak istedim.Lütfen bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

@MustafaFBmoon bey;
Maalesef bir bilgi yok olsa yayınlayacağım,malum reno 5 bile gelmesi sürpriz oldu diyebilirim.
Bu dağıtım politikası maalesef yoruyor kullanıcıları.
Şu bi kesin beklemekten başka şansımız yok.

Her an herşey olabilir demekten başka söz yok şuan için bu bakımdan sürekli güncellemeleri kontrol etmekte fayda var.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Normalde ilk bize gelmesi lazım ama reno4'e de gelebilir.Bir şeyi çok istediğin zaman olmuyor.Hiç beklemediğimiz bir anda gelecek gibi görünüyor
Evet sayın @Mcht6198
Hiç beklemediğimiz bir anda gelecek bence de.
Çok istiyorsun ama olmuyor.
Sabredeceğiz.
Mesajlar birleştirildi:

@MustafaFBmoon bey;
Maalesef bir bilgi yok olsa yayınlayacağım,malum reno 5 bile gelmesi sürpriz oldu diyebilirim.
Bu dağıtım politikası maalesef yoruyor kullanıcıları.
Şu bi kesin beklemekten başka şansımız yok.

Her an herşey olabilir demekten başka söz yok şuan için bu bakımdan sürekli güncellemeleri kontrol etmekte fayda var.
Teşekkürler ilginize sayın @Elif
Güncellemelerin dağıtım politikasını bir anlayabilsek tamam diyeceğim ama çok tutarsız.Anlayabilmek mümkün değil.
Bunlar profesyonel dünyaya mal olmuş şirketler ama bir takvim yayınlayıp şu ay şu modele vereceğiz güncelleme demek çok zor olmasa gerek.Hangi model ne zaman alıyor aldı belli değil bu çok üzücü.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Aslında anlatmak istediğim şu.O kadar para veriyoruz sonuçta az değil.Yani kullanıcılar olarak aydınlanmak,bilgi sahibi olmak hakkımız.
En basit örneği vereyim şu forum olmasa Reno 5'in ColorOS 12 aldığını öğrenemeyeceğiz.İşin garibi internette hiçbir yerde bilgi yok.
Oppo müşteri hizmetlerini arıyorsun bilgimiz yok diyorlar.Kimden öğreneceğiz?2022 yılındayız bilgiye ulaşmak hak getire.Şu forumda olmasa derdimizi dökecek platform yok maalesef.Nisan ayı içindeyiz bu ay gelir mi gelecek mi belli değil.Yarın da gelebilir 3 ay sonra da kimbilir belki de ta yılın son ayında.Sonuçta elbette gelecek ama bu tutarsızlık bu muallak bilinmeyen durumlar insanı yoruyor maalesef.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Aslında anlatmak istediğim şu.O kadar para veriyoruz sonuçta az değil.Yani kullanıcılar olarak aydınlanmak,bilgi sahibi olmak hakkımız.
En basit örneği vereyim şu forum olmasa Reno 5'in ColorOS 12 aldığını öğrenemeyeceğiz.İşin garibi internette hiçbir yerde bilgi yok.
Oppo müşteri hizmetlerini arıyorsun bilgimiz yok diyorlar.Kimden öğreneceğiz?2022 yılındayız bilgiye ulaşmak hak getire.Şu forumda olmasa derdimizi dökecek platform yok maalesef.Nisan ayı içindeyiz bu ay gelir mi gelecek mi belli değil.Yarın da gelebilir 3 ay sonra da kimbilir belki de ta yılın son ayında.Sonuçta elbette gelecek ama bu tutarsızlık bu muallak bilinmeyen durumlar insanı yoruyor maalesef.
Reno5 kullanan arkadaşların hepsine geldi mi acaba parti parti dağıtıldığını için gelmeyen olabilir reno5 kullanıpta coloros12 almayan var mı?