Reno Z için ColorOS 7 yayınlandı

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim telefonumda yazılım güncelleme ekranına girince cph1951ex11_A.23 yazıyor ve güncel diyor resmi sitede 24.06 tarihinde yayınlanan güncelleme linkini indirdim ama sürüm eski diyor yüklemiyor arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olursanız sevinirim

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim telefonumda yazılım güncelleme ekranına girince cph1951ex11_A.23 yazıyor ve güncel diyor resmi sitede 24.06 tarihinde yayınlanan güncelleme linkini indirdim ama sürüm eski diyor yüklemiyor arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olursanız sevinirim
Telefonun yeni yazılımı algılaması biraz vakit alabiliyor tahmini olarak bir gün beklerseniz yeni güncellemeyi alır.
Eğer almazsa veya geçmişse o 1 gün yapacak bir şey yok beklemek zorundasınız.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
OPPO'nun sitesinde yer alan güncellemeyi yapabilmeniz için Recovery Mode'a giriş yapmanız gerekiyor. kısmına bir bakın.​
Ya da güncellemenin size gelmesini bekleyebilirsiniz.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Sitede yüklü olan A.24 güncellemesi bize ait olan güncelleme değil arkadaşlar. Seri No'su vs. farklı. İspanya ülkesine ait ayrıca. Telefonlara önceden gelip giden güncellemeden bahsediyorum :) @emre19003

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Böyle bi güncelleme dağıtımını ilk kez oppo'da görüyorum. Dagitacaksan hepsine dağıt bitsin bir günde bu ne saçmalık şurada ergenlere döndük güncelleme geldi gelecek diye...

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Böyle bi güncelleme dağıtımını ilk kez oppo'da görüyorum. Dagitacaksan hepsine dağıt bitsin bir günde bu ne saçmalık şurada ergenlere döndük güncelleme geldi gelecek diye...
Reno Z modelinin tamamına gelse güncelleme tamam sıra bizde diyeceğim ama adamlar Aynı model cihaza bile bölük pörçük güncelleme veriyorlar. Kimine geliyor kimine gelmiyor falan. Bi' bakıyorsun İspanya güncellemesi yolluyorlar sonra geri çekiyorlar bu yüzden kimi insanın telefonu bozuluyor. Saçma sapan işler. Stajyerlere mi yaptırıyorlar bu işleri anlayamıyorum.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Genel bir yanlış kanıya cevap niteliğinde:​
Oppo.png
Kaynak: