Reno Z için ColorOS 7 yayınlandı

spysecure

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bu alttaki özellikler kısmına giremiyorum. Bu şekilde olan var mı?
Screenshot_2020-07-15-17-21-38-20.jpg

merila35

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu ne kadar saçma bir sistem ya A5 kullanıcıları almaya başladı güncellemeyi reno serisi hala doğru düzgün alamadı oppo sen ne kadar saçma sapan bir altyapıya sahipsin kimsede bişey demiyo yok efendim temmuz Ağustos falan hayırdır abi telefon markasının sen güncelleme veremiyorsan kapat satma telefon rezillik resmen

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu ne kadar saçma bir sistem ya A5 kullanıcıları almaya başladı güncellemeyi reno serisi hala doğru düzgün alamadı oppo sen ne kadar saçma sapan bir altyapıya sahipsin kimsede bişey demiyo yok efendim temmuz Ağustos falan hayırdır abi telefon markasının sen güncelleme veremiyorsan kapat satma telefon rezillik resmen
Harfiyen katılıyorum...

Enekss

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
2 gun once guncellemeyi aldi telefonum. Tek kelimeyle ucuyor arkadaslar her yonuyle inceledim. Zaten cok memnundum daha da memnun oldum. Bekledik ama bekledigimize degecegini dusunuyorum.

Enekss

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Güncelleme konularında mutlu olan sayılı kişiler listesine giriş yapmış bulunmaktasınız.
Guncelleme cok yeni. Begenmeyen mutsuz olan arkadaslar icin bekleyip biraz daha kullanmalarini oneririm. Ayrica cihazi gecen sene Temmuz da almistim tam bir yasinda. Suana kadar nadiren de olsa chrome disinda her hangi bir donma vs yasamadim chrome da malumunuz zaten. Guncelleme sonrasi sarj ve arayuz sahane bir hal aldi. Cihaz zaten tasarim olarak zarif bir telefon oldugundan karanlik modda cok guzel. Kamera da cok fark var mi goremedim eskiye nazaran. Son olarak memnun olmayan arkadaslarimin telefonu biraz hor kullandigini dusunuyorum ozellikle sarj acisindan.

spysecure

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Güncelleme ile ilgili şunu söyleyebilirim, şarj konusu göreceli bir kavram. Benim ColorOS6 kullanımımla bunun arasına şarj açısından pek fark göremedim. Ama şunu söyleyebilirim cihaz stabil çalışıyor ve ciddi anlamda bir sıkıntı yaşamadım. Kamera arayüzü çok güzel olmuş ve fotoğraf kalitesi eskiye göre kesinlikle daha iyi. Dark mod, ultra steady shot ve yeni kamera arayüzü efsane olmuş. Ben güncelleme yapmanızı tavsiye ederim. Ama sonrasına mutlaka format atıp temiz bir kurulum yapılmalı.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ah oppo üzümlü kekim.Üzümlerin çürüdü ve küflenmeye başladın güncelleme gönderde fırından tazesi çıksın :)