Reno2z 316 mb iyileştirme ve ağustos ayı güvenlik yaması güncellemesi verilmiştir lütfen kontrol ediniz !!

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne kadar daha beklemeliyim peki ve düzelmezse ne yapmalıyım

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yeniden başlatamıyorum ne yazık ki.. Müşteri temsilcisi numarası neydi acaba paylaşabilir mısınız

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yeniden başlatamıyorum ne yazık ki.. Müşteri temsilcisi numarası neydi acaba paylaşabilir mısınız
Yeniden başlatmak için telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.

Müşteri hizmetleri 08504336776

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Updating, please wait Please dont do any other operations! About 1 minute

Bu şekilde kaldı güncelleme yaklaşık yarim saattir. ne yapmam gerekiyor normal gelmedi bana bu
Bu alanın agla alakası yok ben güncellemeyi indirip wifiyi yada mobil veriyi kapatıyorum :/
Telefon donmuş keşke son güncellemeyi yapmasaydınız.. Bu bir yavaşlatma bozma güncellemesidir.
Yazılanlara itibar etmeyiniz şu an uygulamaları uyutamama dışında sarjım iyi güncelleme almayı düşünmüyrm sizde güncellemeleri görmezden geliniz eğer sorun var ise güncelleyin ama sorumluluk size aittr.
Mesajlar birleştirildi:

Rica ederim, çözüme kavuşmasına sevindim.
Oh sevindim çözüldüğüne :)
Wi-fi dan bağlanıyorum

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bugüne kadar ben öyle büyütülebilecek pek bi sorun yaşamadım açıkçası. Şuan sadece parmak izi konusunda bi sorun var. Telefon hızı ya da batarya performansından memnunum(kendi kullanım şeklime göre tabi) . Telefonun bana göre tek sıkıntısı güncelleme dağıtım mantığı :) muhtemelen son olayda donma bi sıkıntı oldu o da çözüldü. Sağolun yardımlarınız için

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bugüne kadar ben öyle büyütülebilecek pek bi sorun yaşamadım açıkçası. Şuan sadece parmak izi konusunda bi sorun var. Telefon hızı ya da batarya performansından memnunum(kendi kullanım şeklime göre tabi) . Telefonun bana göre tek sıkıntısı güncelleme dağıtım mantığı :) muhtemelen son olayda donma bi sıkıntı oldu o da çözüldü. Sağolun yardımlarınız için
Rica ederim.