Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

yalcincebi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Banada gelmedi sıkma canını Bizim gibi bir dünya insan var opponun yapacağı iş bu kadar olur
Gelir tahminim arkadaşlar herkes aynı anda almıyor güncelleme sıkmayın canınızı
Mesajlar birleştirildi:

Bana neden gelmiyor ki herkese neden aynı anda gönderilmiyor güncelleme bana hiç gelmeyecekmiş gibi hissetmeye başladım
Kardeşim sana android 11 de gelmemiş şimdi gördüm tepkinde haklısın

Köri

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Android 11 sonrası görüşlerimi kısaca belirtmek isterim.
Genel olarak beğendim.Telefon biraz daha hızlandı,tema mağazasını kullanabiliyor olmamız sevindirici,dolby atmos özelliği kullanılır duruma geldi,şarj konusunda değişen bir şey olmadı en azından benim telefonum için,fotoğraf kalitesi sanki biraz daha düzeldi,ekran kapalı iken bildirim geldiğinde kenar ışıkların yanması başarılı.
Olumsuz tarafına gelince; ekran kapalı iken parmak izi okuyucu ilk hamlede çalışmıyor.Önce ekranı uyandırdıktan sonra çalışıyor.
Beklentim; Sürekli açık ekranda gelen bildirim simgelerinin büyüklüğünün artırılabilmesi.

Emir99

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
11.1 güncellemesi sonrasında ekran sürem 5 saati geçmemekte. Telefonu yeni aldım ama pişmanım gerçekten, bu şarj problemini benden başka yaşayan var mı?

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
11.1 güncellemesi sonrasında ekran sürem 5 saati geçmemekte. Telefonu yeni aldım ama pişmanım gerçekten, bu şarj problemini benden başka yaşayan var mı?
Ben de en fazla 6 saati görüyorum su gibi azalıyor, yeni güncellemeyle iyileştirme olmuş gibiydi ancak sadece birkaç gün sürdü, bu durum beni zorluyor. Android 10'dayken 10 saati geçkin bir ekran sürem vardı.

Korhan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi aldıktan sonra 1 hafta bekleyip, değişiklikleri gözlemleyerek yazmak istedim. Öncelikle donma problemi ortadan kalktı. Pil tüketimi de normale döndü. Fotoğraf çekimlerinde daha canlı sonuçlar aldığımı düşünüyorum. Yaklaşık 1 aylık telefonumdan nefret etme sürecini geride bıraktım diyebilirim ancak markaya karşı güvensizlik oluştu...

Mustafa Çiçek

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son gelen guncellemeden Sonra şarj hızla tükeniyor ekran açık kalma süresi 6 saati bulmuyor ve can sıkıcı bir durum bunu nasıl halledebiliriz