Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

onurarlı

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba bende genel olarak çok beğendim ama saçma bir sorunla karşılaştım ben daha önce simgeleri özellikle en küçük halinde kullanıyordum yine de öyleydi güncelleme sonrası diye hatırlıyorum bir kere yanlışlıkla default temayı seçtim güncellemede neler var diye kurcalarken sonra büyüdü simgeler şimdi en küçük haline alıyorum olmuyor hatta geliştirici seçeneklerinden dp de değiştirmeme rağmen olmuyor sinirim bozuluyor. fotolarda öncesi sonrası farkı görebilirsiniz

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-06-11 at 08.45.01.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-11 at 08.45.01.jpeg
    139.5 KB · Görüntüleme: 31
  • WhatsApp Image 2021-06-11 at 08.45.30.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-11 at 08.45.30.jpeg
    139.2 KB · Görüntüleme: 31

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba bende genel olarak çok beğendim ama saçma bir sorunla karşılaştım ben daha önce simgeleri özellikle en küçük halinde kullanıyordum yine de öyleydi güncelleme sonrası diye hatırlıyorum bir kere yanlışlıkla default temayı seçtim güncellemede neler var diye kurcalarken sonra büyüdü simgeler şimdi en küçük haline alıyorum olmuyor hatta geliştirici seçeneklerinden dp de değiştirmeme rağmen olmuyor sinirim bozuluyor. fotolarda öncesi sonrası farkı görebilirsiniz
Kişiselleştirmeden simge stilleri özel olanı seçin büyüklüğü ve küçüklüğü nü ayarlayabilirsiniz.

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kamerada 48 megapiksel özelliğini coloros11de de kalıcı hale getirmemişler. Bir süre sonra kendiliğinden default ayara dönüyor çözünürlük.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
oluyor ayarlama yapabiliyorum ama ölçekte mi sorun var anlamadım gitti gözlerime bahane bulacaktım yanılgı diye son anda attığım screenshotlardan anladım farkı.video ekledim linke
Gözden kaçırdığınız bir durum var, varsayılan uygulama üzerinden değil büyüklük küçüklüğü nü , özel açıp oradan ayarlarsanız değişmez yaptığınız ayar. Deneyin isterseniz.

Özel seçili kalması gerekiyor

onurarlı

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gözden kaçırdığınız bir durum var, varsayılan uygulama üzerinden değil büyüklük küçüklüğü nü , özel açıp oradan ayarlarsanız değişmez yaptığınız ayar. Deneyin isterseniz.

Özel seçili kalması gerekiyor
Yardımlarınız için teşekkürler gerçekten ama anlatamadım sanırım. Özel seçili zaten hep videoda göstermek için varsayılana aldım özeldeyken. Kaldı ki varsayılan da da büyütülüp küçülüyor özelde de ama aslında küçülme boyu yeterli değil kısacası artık yapacak bişey yok malesef.
Rica etsem "Geliştirici Seçenekleri"nden "Çizim" kısmının görüntüsünü atabilir misiniz?