Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Reno2z ColorOS11 güncelleme sonrası oluşan sorunları paylaşalım çözüm yollarını burada bulalım.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Parmak izi ile ilgili sorun oluşmuş görünüyor.

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca bırakın.

parmaklarınızı yeniden tanimlayınız.
Tanımladıktan sonra parmak izi işaretine 1 -3 saniye tam basarak hızlı açıldığını fark ettim .
Hafif dokununca algılamayıp hata verip titriyor.

Ysfsolmaz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Yazı tipini değiştirdim eskiye döndüremiyorum. Nasıl yapıldığı bilen varsa yardımcı olabilir mi aceba?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Yazı tipini değiştirdim eskiye döndüremiyorum. Nasıl yapıldığı bilen varsa yardımcı olabilir mi aceba?
Tema uygulamasına giriniz sağ allta ben var oraya basınız sonrasında kaynaklarıma basınız sonrasında orada tema , yazı tipleri, duvar kağıtları var bu başlıklardan yazı tiplerini seçiniz ve "Default fona" basınız eski haline dönecektir

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Soloop uygulaması silinmişti, apk olarak indirdim çalışıyor Türkçe biçimde ancak çince olarak da bazı video klipler var onlarla da klip hazırlanabiliyor.
(Sanırsam oppo yanlışlıkla tema mağazası vs. Globale açmış gibi görünüyor :) umarım kapatmazlar)

asusamaz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar reno2z de coloros 11 yuklemesini yaptim.youtube de coloros 11 in tanitimizda ayarlar>gizlilik>icinde sistem kopyaliyici oldugunu soyluyor.Benim reno 2z de yok. Bakabilirmisiniz sizde varmi yoksa reno2z telefonlara vermedilermi.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
arkadaşlar durun bakalım ne sorunu inşallah öyle halledilemeyecek sorunlar değil bana sorarsanız hard reset atın düzgün çalışıyor olsabile..