Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Klavyede olan değişikliği sevmedim sadece.
1- klavye altında ayrılan boşluk
2- klavye artık ekrandan içeri (geri) çekme hareketi sonucu kapanmıyor.

En vaaaov dediğim özellik
1- ekran kenar aydınlatmalar
2- ekran kapalı da olsa ekranı yan çevirdiğimizde köşeye simge geliyor ekran çevirmeyi sağlıyor

Clubber

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme öncesinde oyunda iken geri tuşuna bastığımda oyunda bir geri yere gidiyordum fakat güncelleme sonra geri tuşuna basınca ana ekrana atıyor sebebi nedir acaba aynı sorunu yaşayan varmı?
Mesajlar birleştirildi:

Güncelleme öncesinde oyunda iken geri tuşuna bastığımda oyunda bir geri yere gidiyordum fakat güncelleme sonra geri tuşuna basınca ana ekrana atıyor sebebi nedir acaba aynı sorunu yaşayan varmı?
+ Oyun alanından oyun açarken 3-4 saniye beyaz ekran alıyorum

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Arkadaşlar hem Facebook dan falan hem buradan takip ettiğime göre güncelleme pek hayırlı olmamış gibi.. insan düşünmeden edemiyor yoksa şu meşhur güncelleme gelmese mi ne.. hayır herşey bir yana duvar kağıdının Kendi kendine büyümesi nedir abi ...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Birde şuna dikkat ettiniz mi bilmiyorum televizyona ekran yansıtma yı açtığınız da konum açmanızı istiyor açmazsanız yansıtmıyor, vazgeç basınca kapatıyor yansıtmayı iptal ediyor açıncada konumuda otomatik olarak açıyor bilginize..

Ekran yansıtınca konum açık oluyor ekranı yansıtınca kapatabiliyorsunuz konumu ama enteresan bir ekran yansıtmaya konum açtırmak nerde ne yaptığımızı takip etmeleri ilginç.