Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok faydası oluyor mu kullanan biriydiniz sanırım anlatırsanız seviniriz öneriniz ne olur nasıl kullanım açısından.
Süper güç tasarrufu modu açıldığıda telefonu normal kullanamıyorsun da karşına basit bir ekran çıkıyor, kritik uygulamaları belirlediğin. Daha bende yeni yükledim, Xiaomi telefonum olmadı da arkadaşımda Xiaomi telefon vardı. Birde farketmişsinizdir, Android 11'le gelen müzik ile ilgili seçenekler gelmiş.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Süper güç tasarrufu modu açıldığıda telefonu normal kullanamıyorsun da karşına basit bir ekran çıkıyor, kritik uygulamaları belirlediğin. Daha bende yeni yükledim, Xiaomi telefonum olmadı da arkadaşımda Xiaomi telefon vardı. Birde farketmişsinizdir, Android 11'le gelen müzik ile ilgili seçenekler gelmiş.
Yeni melodiler için bahsediyorsunuz sanırım .

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
coloros 11 güncellemesinde bu iki uygulama gelecek deniliyordu, ama maalesef yok. Sizce neden ?
oppo relax uygulaması ve oppo lab uygulaması
Ben daha her ikisini yüklemiştim 7.1 de. Oppo Relax çalışmaya devam ediyor. Oppo Lab uygulamasını çalıştırmak istediğimde bu uygulama Coloros 7.0 veya daha üstü cihazlarda çalışır diye uyarı çıktı ve çalıştırması. APK dosyası ile kurmuştum forumda vardı yanılmıyorsam. Ama Oppo Lab neden çalışmadı anlayamadım. Coloros 11'e ait APK dosyasını bulmak lazım diye düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi: