Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Arkadaşlar Tema Mağazası var ve çalışıyor yazı karakterleri indirebiliyorum. nasıl yaptım onu çözebilirsem yazacağım.
Mesajlar birleştirildi:

Ekrana uzunca basın en altta duvar kağıtları, simgeler, yerleşim, wigedtler, geçişler diğer ekranı açılıyor. buradan duvar kağıtlarına dokunun ve açılan üç alt alta ekranda en altta bulunan diğere basın. buna tıkladığımızda statik duvar kağıtları altında da dinamik duvar kağıtları çıkıyor. en altta da Tema Mağazasını Aç butonu var buraya basınca Tema Maağazası açılıyor hem de Türkçe.
Bende öyle bir seçenek yok. 2 seçenek var. Statik duvar kağıdı ve animasyonlu duvar kağıdı var sadece

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Uygula diye Bi şey yok ama sol üstte geri tuşuna basarak çıkıyorum direkt ana ekrana dönmüyorum.. Kilit ekran Bildirim ayarlarıyla alakalıdır belki diye onları da tek tek denedim sonuç aynı maalesef
Mesajlar birleştirildi:

Sizde çalışıyor mu kenar aydınlatması düzgün Bi şekilde kapalı ekran bildirimlerinde?
Sorunsuz çalışıyor. İsterseniz telefonu kapatın. Ses yükseltme açma tuşuna basılı tutun. Telefon açılsa da ellerinizi tuşlardan çekmeyin. Bir kez daha reset kapanıp açılınca ellerinizi çekin. Hatalar düzelecek mi bakin.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Tema Mağazası var ve çalışıyor yazı karakterleri indirebiliyorum. nasıl yaptım onu çözebilirsem yazacağım.
Mesajlar birleştirildi:

Ekrana uzunca basın en altta duvar kağıtları, simgeler, yerleşim, wigedtler, geçişler diğer ekranı açılıyor. buradan duvar kağıtlarına dokunun ve açılan üç alt alta ekranda en altta bulunan diğere basın. buna tıkladığımızda statik duvar kağıtları altında da dinamik duvar kağıtları çıkıyor. en altta da Tema Mağazasını Aç butonu var buraya basınca Tema Maağazası açılıyor hem de Türkçe.
Sizde nasıl açıldı o yahu. Bi bug mı bu? Bende bahsettiğiniz en alttaki alanda sadece boşluk var.