Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-11-01-07-32-81_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2021-06-11-01-07-32-81_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    210.4 KB · Görüntüleme: 28

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Uygula seçeneği yok maalesef.
Renk seçiyorsunuz o kadar, ilginç olan bildirim olan çalışmıyor benim, mesaj falan geliyor ama aydınlatma yanmıyor ama aramada çalışıyor kenar aydınlatma enteresan
Sorunu çözdüm ilerideki sayfalarda çözümünü yazdım teşekkür ederim @okito bey

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Yeni fark ettim malum konu yeni olunca kaza geçirme olayını yeni okumuş bulundum, halbuki dün tema apk üzerine bir sürü yazılar da bulunduk ama anca bu durumu okuyabildim ve yazabildim. Tekrar geçmiş olsun.
Evet birçok yazı yazdık bunlar hakkında, eski mesajımda dediğim gibi android 11 görünce bir an mutlu oldum kendimi foruma odakladım, ağrılarım vs. Unuttum bir an :)
Trafik kazası geçirdim bisiklet ile şehirler arası gezideydim 120 km yol yaptım ardına eve döndüm saatler sonra kaskımı çıkartıp küçük bir iş için şehir merkezine gidiyordum ki kırmız ışıkta araba ile çarpıştık dün taburcu olabildim ancak.
Tekrardan teşekkür ederim @Elif hanım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet birçok yazı yazdık bunlar hakkında, eski mesajımda dediğim gibi android 11 görünce bir an mutlu oldum kendimi foruma odakladım, ağrılarım vs. Unuttum bir an :)
Trafik kazası geçirdim bisiklet ile şehirler arası gezideydim 120 km yol yaptım ardına eve döndüm saatler sonra kaskımı çıkartıp küçük bir iş için şehir merkezine gidiyordum ki kırmız ışıkta araba ile çarpıştık dün taburcu olabildim ancak.
Tekrardan teşekkür ederim @Elif hanım
Tekrar çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

Evet forumda beya yoğun geçti ve hala etkileri devam ediyor ...

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sonunda yükleyebildim :) inceleme.firsatim olmadı ama merak ettiğim kenar aydınlatması o bildirimi görene kadar o renk animasyonu devam etmiyor mu ekran kapalıyken? 1-2 sefer yapıp duruyor galiba.