• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

İpucu Reno2z EU -Hint romundan Türkiye romuna dönmek için (Ukrayna Avrupa Bölgesel.)

Burhan

Üyecik
Üye
En iyi cevaplar
0
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar hint romu hariç başka ülkenin romunu yükleyipte güncelleme alan var mı

durakoglu

Üyecik
Üye
En iyi cevaplar
0
Cihaz
Reno 2Z
Ukrayna denedim yüklemedi, başarısız dedi
Hindistan romu 7 yüklü bende

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
En iyi cevaplar
0
Cihaz
Reno 2Z
Bende deneyecağim şimdi :/ inerse tabi.. netim yavşda geceyede kalsa deneyeceğim:)
olursa olur olmazsa olmaz ne yapalım a26 yı denerim

Hayrettin95

Yeni Üye
Üye
En iyi cevaplar
0
Cihaz
Reno 2Z
Derleme numarası sanırım sistemi tarayarak kurdugu için yarıda kesiyor düşük sürümde bana kalırsa A26 yada 25..vb..
Mesajlar birleştirildi:

Yarın işten sonra deneyimliyceğim ama color os 7yi alıcağını sanmam :/ Hemen gelmez 1 2 hafta en azından hint romundan kurtulurum hiç olmazsa
Rusya a 25 indirsem color OS 7 gelir mi geçersem Türkiye a 25 çıkarsa geçebilir miyim Türkiye romuna yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Dogan

Yazar Üye
Üye
En iyi cevaplar
0
Cihaz
Reno 2Z
Rusya a 25 indirsem color OS 7 gelir mi geçersem Türkiye a 25 çıkarsa geçebilir miyim Türkiye romuna yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Dostum Hindistan'ın A23 versiyonunu indir kur ozaman geliyor ama A 25 i indirirsen bizimgibi alamaz tr surumunede donemessin ve beklemekten başka çarenkalmaz tekrar diyorum hindistan A 23 sürümünü indireceksin ik baştaki A25 o deil onun altında A 23 olanı indir