İpucu Reno2z EU -Hint romundan Türkiye romuna dönmek için (Ukrayna Avrupa Bölgesel.)

Dogan

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar ben Hindistan A23 ROM'unu yükleyerek ColorOS 7 aldım. Bir sorum olacak. Sizce bu ROM'ları yükleyerek Türkiye güncellemesinin gelmesini beklemeli miyim? Hindistan'dan güncelleme almaya devam etsem ne olur? Hindistan'a gelecek tüm güncellemeler Türkiye'den erken gelecektir diye düşünüyorum ama çok kafam karıştı. Sizce ne yapmalıyım?
Vpn ile Hindistan uzerinden bağlanarak ar ara kontrol efebilirsin veya opponun sitesine tr coloros 7 sürümü yuklenince ona geçiş yaparsin bence bekle trye don derim
Mesajlar birleştirildi:

Orjinal romlar sonuçda opponun sitesinden indirdyseniz hint romu (güncelleme almak için vpn gerekebilir hindistan rom) gibi sıkıntı olmayabilir.

Kullanımıza bağlı. Ben rusya romunu kullanıyorum :)
Bende Rusya romuna gectim Hindistan romundan ileride tr ye döneceğim

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, konudan biraz uzak kaldım bu aralar acaba Hindistan Romu'u ile ColorOS 7 alanların Türkiye'ye dönmesi için yayınlanan bir güncelleme oldu mu?

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Anladım hocam teşekkür ederim, benim sürümüm C.23 olarak gözüküyor. C.24 geldiği zaman mı dönebilirim ancak?

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Her durumda C sürümünü beklemem gerekecek sanırım. Gerçi Hint ROM'unda hiçbir sıkıntı yaşamadım henüz belki de Hindistan'da kalırım valla çok kararsızım :D

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Maalesef şimdi farkettim rusya sürümü hint son sürümü ile aynı vpn şart