Çözüldü Reno2z hızlı şarj sorunu

Semih42

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno2z model cihazımda hızlı şarj özelliği ni kullanamıyorum

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam geçen aynısı banada oldu yeşil yerine beyaz çıktı çok yavaş sarz etti ama kendiliginden 1 gün içinde düzeldi

Upvote 0

Semih42

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim, çözüme kavuşunca bilgilendirirseniz memnun oluruz.
Elif hanım bugün oppo reno 2 cihazının kutusundan çıkan orjinal şarj aleti ile kendi cihazım olan reno2z yi şarj etmeyi demedim reno 2 nin kutusundan çıkan şarj cihazının girişleri yeşil renkli olduğu için uyumlu olabileceğini düşündüm ve öyle de oldu ve belirttiğiniz gibi şarj yüzdesinin altında VOOC ibaresini gördüm telefonum hızlı şarj özelliği ni algıladı yani sonuç şu ki sorun telefonumda değil şarj cihazımda en kısa sürede müşteri hizmetleri ile iletişim kuracağım tekrar dan teşekkür...

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım bugün oppo reno 2 cihazının kutusundan çıkan orjinal şarj aleti ile kendi cihazım olan reno2z yi şarj etmeyi demedim reno 2 nin kutusundan çıkan şarj cihazının girişleri yeşil renkli olduğu için uyumlu olabileceğini düşündüm ve öyle de oldu ve belirttiğiniz gibi şarj yüzdesinin altında VOOC ibaresini gördüm telefonum hızlı şarj özelliği ni algıladı yani sonuç şu ki sorun telefonumda değil şarj cihazımda en kısa sürede müşteri hizmetleri ile iletişim kuracağım tekrar dan teşekkür...
Rica ederim, sorununuzun çözüme kavuşmasına sevindim.

Upvote 0

Semih42

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0