Rx 17 neo kamera sorunu

kaancang1

Yeni üye
Forum Üyesi
RX17 Neo
Forum puanı
0
color os 6 ve android 9 geldikten sonra kamera uygulamasi gercekten berbat oldu . detaylarda inanilmaz bulanik var. sadece ben degil daha once fotoğrafını çektiğim arkadaslarim da ayni fikirde. telefonu kullanan baska kisilerden de gördüm bu sorunu. çözümü var mı ?

Reklam

ULDIN

KvL
Forum Ekibi
Süper Mod
RX17 Neo
Forum puanı
36
color os 6 ve android 9 geldikten sonra kamera uygulamasi gercekten berbat oldu . detaylarda inanilmaz bulanik var. sadece ben degil daha once fotoğrafını çektiğim arkadaslarim da ayni fikirde. telefonu kullanan baska kisilerden de gördüm bu sorunu. çözümü var mı ?
Eski sürüme ait room kurmalısınız veya yeni gelmesini ihtimaller ile dolan güncellemeyi beklemelisiniz. Ekstra bir çözüm yok. Farklı kamera uygulamalarında cihazın uygulaması kadar iyi sonuç pek de alınamıyor.

Sergüzeşt

El-Professor
Forum Editörü
A5 2020
Yarışmacı
Forum puanı
41
Eski sürüme ait room kurmalısınız veya yeni gelmesini ihtimaller ile dolan güncellemeyi beklemelisiniz. Ekstra bir çözüm yok. Farklı kamera uygulamalarında cihazın uygulaması kadar iyi sonuç pek de alınamıyor.
Gcam 1 tık daha üst gibi geliyor bana. Gcamı kurduktan sonra gömülü kamerayı kullanmadım hiç.

Webmaster

Co-Admin
Forum Ekibi
Co-Admin
Forum puanı
54
@kaancang1 forumdaki Stock ROM bölümünden cihazınızın ürün koduna uygun rom'u indirip sıfırdan kurulum yaparak geri dönebilirsiniz. Tüm bilgileriniz silinecektir bilginiz olsun.

Sergüzeşt

El-Professor
Forum Editörü
A5 2020
Yarışmacı
Forum puanı
41
benim denedigim gcamler çalışmıyor . rx17 neo icin çalışan gcam var mı ? bir de eski rom kullanan varsa ordaki kamera apksini buraya atabilir mi ?
Rx17'de stabil çalışan Gcam çok yok herhalde. Forumdan arkadaşların geri dönüş yaptığı kadarıyla durum bu. Bunun için forumda 3 4 tane konu var gcamla ilgili orda ki linkleri denemeniz gerekiyor. Şu veya bu %100 çalışıyor diyemem sadece deneyip görmeniz gerek.

kaancang1

Yeni üye
Forum Üyesi
RX17 Neo
Forum puanı
0
Rx17'de stabil çalışan Gcam çok yok herhalde. Forumdan arkadaşların geri dönüş yaptığı kadarıyla durum bu. Bunun için forumda 3 4 tane konu var gcamla ilgili orda ki linkleri denemeniz gerekiyor. Şu veya bu %100 çalışıyor diyemem sadece deneyip görmeniz gerek.
30 40 versiyon denedim en son forumdakini de denedim digerleri hic calismadi. forumdakinin de arka kamerasi calismiyor