• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Rx 17 neo kamera sorunu

kaancang1

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
color os 6 ve android 9 geldikten sonra kamera uygulamasi gercekten berbat oldu . detaylarda inanilmaz bulanik var. sadece ben degil daha once fotoğrafını çektiğim arkadaslarim da ayni fikirde. telefonu kullanan baska kisilerden de gördüm bu sorunu. çözümü var mı ?

Reklam

ULDIN

KvL
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Diğer
color os 6 ve android 9 geldikten sonra kamera uygulamasi gercekten berbat oldu . detaylarda inanilmaz bulanik var. sadece ben degil daha once fotoğrafını çektiğim arkadaslarim da ayni fikirde. telefonu kullanan baska kisilerden de gördüm bu sorunu. çözümü var mı ?
Eski sürüme ait room kurmalısınız veya yeni gelmesini ihtimaller ile dolan güncellemeyi beklemelisiniz. Ekstra bir çözüm yok. Farklı kamera uygulamalarında cihazın uygulaması kadar iyi sonuç pek de alınamıyor.

Webmaster

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
@kaancang1 forumdaki Stock ROM bölümünden cihazınızın ürün koduna uygun rom'u indirip sıfırdan kurulum yaparak geri dönebilirsiniz. Tüm bilgileriniz silinecektir bilginiz olsun.

kaancang1

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Rx17'de stabil çalışan Gcam çok yok herhalde. Forumdan arkadaşların geri dönüş yaptığı kadarıyla durum bu. Bunun için forumda 3 4 tane konu var gcamla ilgili orda ki linkleri denemeniz gerekiyor. Şu veya bu %100 çalışıyor diyemem sadece deneyip görmeniz gerek.
30 40 versiyon denedim en son forumdakini de denedim digerleri hic calismadi. forumdakinin de arka kamerasi calismiyor