Salgın döneminden nasıl etkilendiniz?

Corona sizi nasıl etkiledi?

• Kullanılan toplam oy
    3

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef yorucu ve can sıkıcı aylardan geçiyoruz. Sizi bu salgın dönemi nasıl etkiledi?
Ben ilk zamanlar ateş ölçme hastalığına yakalandım resmen. Günde 6 7 defa ateşimi ölçüyordum. Şu an için bu takıntıyı yenmiş bulunuyorum. Fakat aşırı sinir, ani duygu değişimi, mutsuzluk, yalnızlık hissediyorum bu günlerde :( Ama tabii iyi yönü de var biraz da olsa, vakit bulamadığım şeyleri yapmaya başladım, okumak isteyip ama okuyamadığım kitapları okuyorum.
Sizlerde nasıl bir etki bıraktı bu dönem?

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Dediğiniz gibi insan şüphe duyuyor en ufak bir belirti olsun Corona virüs e mi yakalandım diyor insan herkesin psikolojisi bozuldu havalarda ısındı bu güzel gunlerde eve kapalı kaldık maalesef herşeye hasret kaldık :( olumlu demek doğru olur mu bilmiyorum ama benim için iyi yanı çalışmaktan bunalmıştım kendime pek vakit ayıramıyordum en bol zamanı bu dönemde buldum. O yönden iyi bir tek :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Dediğiniz gibi insan şüphe duyuyor en ufak bir belirti olsun Corona virüs e mi yakalandım diyor insan herkesin psikolojisi bozuldu havalarda ısındı bu güzel gunlerde eve kapalı kaldık maalesef herşeye hasret kaldık :( olumlu demek doğru olur mu bilmiyorum ama benim için iyi yanı çalışmaktan bunalmıştım kendime pek vakit ayıramıyordum en bol zamanı bu dönemde buldum. O yönden iyi bir tek :)

Güzel günler göreceğiz güneşli günler...