MOD SAYFA 43 TE COS REALME (11) VE (7 )YENİ TEMALAR

Açılan konudan ve temalardan fayda ve bilgi gördünüzmü teşekkürler

• Kullanılan toplam oy
    61

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonun kendi dosya yöneticisi ile deneyin birde. Onun dışında ki dosya yöneticileri Store yönlendirme yapmıyor. Ondan kaynaklı olabilir.
Mesajlar birleştirildi:

Değerli forum üyeleri uzun zamandır tema konusunda bu makaleyi takip ediyorum. Benim gibi birçok kişi konuda verilen talimatlar doğrultusunda arkadaşımızın eklemiş olduğu temaları uygulamıştır. Türkiye'de theme store aktif olmadığı için modlu theme Store'da kendini güncellemiyor. Bunun üzerine tema dosyaları araştırmaya başladım. YouTube de bir kanalda bir kaç tema linki buldum. İndirmek istediğim de beni theme store yönlendirme yaptı ve içerik yok dedi. Theme Store' Aktif olmayan bir ülke için bunu demesi normal. Bunun üzerine uygulamanın aktif olduğu ülkeler aklıma geldi ve denemek istedim. Telefonun ayarlarından bölgeyi Hindistan yaptım. Bunun üzerine theme store uygulamasını açtım. Sonuç theme store aktif oldu ve uygulamaya güncelleme geldi :) güncellemeyi de yaptıktan sonra yeni ve göz alıcı temalar aktif oldu. Makale uzun oluyor kusura bakmayın. Bir sonraki satırda nasıl olduğunu anlatayım.

Hepimiz de imod çalışsın diye Theme store 7.4.2 versiyonu kuruludur. Öncelikle bölge ayarını Hindistan yapın, dil Türkçe kalabilir. Bunu yaptıktan sonra sizde kurulu olan Theme Store 7.4.2 yi açın. Kısa süre sonra bir güncelleme olduğu uyarısını verecek. Düşünmeden güncelleyin. Ardından versiyon 8.2.0 ve Türkçe olacak. Buradan beğendiğiniz temayı deneme diyerek telefonunuza yükleyin. Ardından Theme Store güncellemesini kaldırıp elinizde var olan Theme Store 7.4.2 yi yükleyin. iMod ile de temanızı kalıcı yapın. Hepsi bu kadar. Şimdiden yapacak arkadaşlara kolay gelsin. Aşağıya görselleri ekliyorum :)

Ekli dosyayı görüntüle 4480
Thema Store 7.4.2 açtığım da gelen güncelleme ekranı.

Ekli dosyayı görüntüle 4481
Güncellemenin indiği ekran.

Ekli dosyayı görüntüle 4482
Güncelleme sonrası 8.2.0 olan Theme Store ekranı.

Ekli dosyayı görüntüle 4483
Karşınızda temalar.

Ekli dosyayı görüntüle 4484
Bu temayı beğendim ve deneme diyerek uyguluyorum.

Aşağıda temayı uyguladığım ve iMod ile kalıcı yaptığım görseller mevcut :)

Ekli dosyayı görüntüle 4485

Ekli dosyayı görüntüle 4486

Ekli dosyayı görüntüle 4487

Ekli dosyayı görüntüle 4488

Ekli dosyayı görüntüle 4489
Dosya yöneticilerinden de denedim ama olmuyor kardeşim. Theme storeda da bulamadım.

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro

Kendim kurmadan ve denemeden burada paylaşmıyorum ve kendimce iyi ve güzel olanları sizlerle paylaşıyorum
Umarım begenirsiniz ekran resmi atmıyorum ama herkesin begenerek kullanacagı arayüze sahip temalar vardır içinde 16 adet tema var 217 MB dahada atacagım
Herkesin şimdiden ramazan bayramı nı kutlar saglık sıhhat be mutluluk dilerim hoşçakalın
Mesajlar birleştirildi:

Not:::: Naçizane küçük bir hatırlatmaa::::

Tema zip klasörü nü indirin zipten çıkarın. Sonra telefonun kendi dosyalarım klasöründen zipten çıkardıgınız tema ları bulun üstüne tıklayın ve kurun sonra imod pro yu açın üst barda ki mavi tike bir kaç kez basınız 5 dk lık deneme ful olsun ayrıca telefon kapa aç ve başka bir işlemde yapmanıza gerek yokk kolay gelsin

Son düzenleme:

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Download klasöründe bu kadar çok temayı nasıl paylaxam burdan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-25-00-46-40-16_55bef12f624c2b805189a6aa783c400d.jpg
    Screenshot_2022-04-25-00-46-40-16_55bef12f624c2b805189a6aa783c400d.jpg
    452.4 KB · Görüntüleme: 69

Yolcu02

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Google driver a yükle link paylaş hıcam
Mesajlar birleştirildi:

Google driver a yükleyin linki paylaşın
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Google driver a yükle link paylaş hıcam
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

OPPO A55 / CPH2325 kullanıyorum telefonumun ''Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sisteme Ait Olanları Göster'' kısmında Tema Mağazası var ama ekranda uygulama olarak yok. ''APK'' filan yüklemedim.

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
OPPO A55 / CPH2325 kullanıyorum telefonumun ''Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sisteme Ait Olanları Göster'' kısmında Tema Mağazası var ama ekranda uygulama olarak yok. ''APK'' filan yüklemedim.
Oppo Türkiye politikası gereği aktif degil burada 7.4.2 sürüm indirip kur başka bir şey yapmadan çık ve kendi dosyalarım klasöründen zipten çıkardıgınız tema ların üstüne basarak kurunuz
Mesajlar birleştirildi:

Oppo Türkiye politikası gereği aktif degil burada 7.4.2 sürüm indirip kur başka bir şey yapmadan çık ve kendi dosyalarım klasöründen zipten çıkardıgınız tema ların üstüne basarak kurunuz
TEMALARIN TAMAMI 8 .10. GB BELKİ DAHA FAZLA TUTAR ZİP OLUŞTURMAK KOLAY DA DRİVE 15 GB HESABIM VAR ALAN SATIN ALACAK KADARDA ÖNEMLİ GÖRMÜYORUM
BU PAYLAŞTIKLARIM ZAMAN AŞIMINA YADA KOTA DOKUNUNCA SİLİP YENİ TEMALAR İÇİN YER AÇARAK PAYLAŞIYORUM
Mesajlar birleştirildi:

Zip dosyası sifresi
Şifresiz kardeşim