Silinen Fotoğrafları Kurtarma

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bir çoğumuz bazen anlık sinirle,yanlışlıkla veya farkında olmadan bizim için özel olan fotoğrafları silebiliyoruz bazı zamanlarda.Bir başka bakış açısıyla bakarsak bazen eski fotoğraflar ya da screenshotlar insanı farklı hissettirebiliyor.Biz fotoğrafları hiçbir zaman kalıcı olarak silmiyoruz aslında her zaman bir parçası kalıyor cihazlarımızın içinde gerek harddisk olsun gerek telefon veya hafıza kartı olsun biz şuan mobil telefonlarımız için iki uygulamaya bakıcaz.Öncelikle şunu söyleyeyim ben bu uygulamaları daha önce kullandım şu an için ihtiyacım olmadığı için indirmeyeceğim çünkü "GÜVENLİK" konusunda güvenmiyorum uygulamalara siz de ihtiyacığınız olmadığı sürece indirmeyin bana kalırsa.
WhatsApp Image 2020-05-05 at 16.35.41 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-05-05 at 16.35.41.jpeg

Uygulamalarımız bunlardır içine girdiğiniz zaman ne kadar karmaşık diyebilirsiniz ama biraz bakındıktan sonra basit şekilde bulabilirsiniz aradığınız fotoğrafları.
Yeniden söylüyorum ihtiyacağınız olmadığı sürece indirmeyin çünkü telefonun bütün hafızasını araştırıp bulmaya çalışıyor uygulama.
@sharK arkadaşımızın sorununa çözüm bulabildik bu uygulama ile sizde sorunlarınızı çözebilirsiniz :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Evet mecbur olmadıkça indirmeyin, güvenli olmadığını düşünüyoruz. Zaten normal fotoğraf silince fotoğraflar uygulamasında albümler kısmının alt kısmında "en son silinenler" mevcut. Ancak oradan veya özel kasadan sildiğiniz fotoğrafları böyle bir yöntemle bulabilirsiniz.
Bu arada unutmamak lazım "en son silinenler" bölümü sadece 30 günlük tutuyor, daha sonra otomatik olarak siliniyor.

Sedaaaaa

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Evet mecbur olmadıkça indirmeyin, güvenli olmadığını düşünüyoruz. Zaten normal fotoğraf silince fotoğraflar uygulamasında albümler kısmının alt kısmında "en son silinenler" mevcut. Ancak oradan veya özel kasadan sildiğiniz fotoğrafları böyle bir yöntemle bulabilirsiniz.
Bu arada unutmamak lazım "en son silinenler" bölümü sadece 30 günlük tutuyor, daha sonra otomatik olarak siliniyor.
Benim 30 gun sureden sonra silindi ve bulamiyorum nasil geri getiririm. Lutfen bilgi verin

Larag

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Benim 30 gun sureden sonra silindi ve bulamiyorum nasil geri getiririm. Lutfen bilgi verin
Mesajlar birleştirildi:

Disk digger programini indirip ordan buldum ben kendi kendine silinen fotograflarimi ustelik baya zaman oncekiler bile cikti
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-20-19-17-56-97.jpg
    Screenshot_2021-05-20-19-17-56-97.jpg
    308.8 KB · Görüntüleme: 37