Çözüldü Soloop Hakkında

4411

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Herkese merhaba.
A91 cihazıma Android 11 güncellemesinden önce olan soloop uygulamasını aradım ancak bulamadım. Bulduğum apklar hep farklı bir uygulama. Benim kullandığım versiyonda otomatik kırpıp video hazırlama özelliği vardı ancak bu sürümlerde yok ya da ben bulamadım.Gelen güncelleme ile uygulama benim için cazip olan özelliğini yitirmiş oldu. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba.
A91 cihazıma Android 11 güncellemesinden önce olan soloop uygulamasını aradım ancak bulamadım. Bulduğum apklar hep farklı bir uygulama. Benim kullandığım versiyonda otomatik kırpıp video hazırlama özelliği vardı ancak bu sürümlerde yok ya da ben bulamadım.Gelen güncelleme ile uygulama benim için cazip olan özelliğini yitirmiş oldu. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Buyrun buradan ulaşabilirsiniz.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Herkese merhaba.
Merhabalar
Solop uygulamasi bendede cikmiyor efendim uygulama kaldirilmis olabilir

yada sadece apk uyumlu olabilir yani google playde sunulmuyor

Upvote 0

4411

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Kamera bölümünde çekilen fotoğraf ve videolara düzenleme seçeneği olarak eklenmiş ancak bahsettiğim özellik yok

Upvote 0