Tartışma Sosyal medya uygulamlarından en çok hangilerini kullanıyorsunuz neden kullanıyorsunuz ?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
En çok instgram kullanıyorum whatsapp süs gibi zaten benim telefonda resim çekp arada kafam eserse paylaşıyorum ot böcük demeden 1 2 ay durduktan sonra bazı resimleri kalabalık etmesin diye kaldırıyorum ama instagramı en çok kim nasıl ne resimler çekmiş manzara böcek gökyüzü tarzındaki resimler için kullanıyorum modlu olmas begendiklerimi indirmemi sağlıyor. Facebook ve twitter kullanmıyorum gereksiz :D isteyen olursada açmam :D
Roman yaz deseler bu kadar yazamazdım heralde hadi bakam benden bukadar sizden devam... çene muhabbet :)))

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Twitter, orada aşırı eğleniyorum bazı hesaplar aşırı komik. Bazen sırf kedi köpek görmek için bile girdiğim oluyor :) Bilgi akışı sağlanıyor(tabii ki doğruluk payı şüpheli ama doğruluk payı olanlar da var)
İnstagram, yaa işte öyle bi girelim hikayelere bakma süresi yaklaşık 2-3 dk. sürüyor. Ondan sonra aşağı kaydır 1-2 dk. gez kapa :D
Whatsapp, mesajlaşma, görüntülü sohbet olmazsa olmazz. :D

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Twitter, orada aşırı eğleniyorum bazı hesaplar aşırı komik. Bazen sırf kedi köpek görmek için bile girdiğim oluyor :) Bilgi akışı sağlanıyor(tabii ki doğruluk payı şüpheli ama doğruluk payı olanlar da var)
İnstagram, yaa işte öyle bi girelim hikayelere bakma süresi yaklaşık 2-3 dk. sürüyor. Ondan sonra aşağı kaydır 1-2 dk. gez kapa :D
Whatsapp, mesajlaşma, görüntülü sohbet olmazsa olmazz. :D
Twitter bir ara açmıştım fazla çevremdede kullanan olmadğndan birazda sıkıldığımdan dolayı kapattım
İnstagramda photograpgy hastaglarını takip etmenizi öneririm naturalphotos vb..

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
yıllardır vazgeçemediğim yakın çevrem daha çok Twitter kullandığı için bende kullanıyorum İnsta yerinede Snapchati tercih ediyorum ve yer bildirimleri içinde swarm başta geliyor daha sonra instagram arada bir storylere filan bakınmak için whatsapp yerine daha çok telegram kullanıyorum daha kullanışlı geliyor görüntülü konuşma içinde diğer telefonumdan facetime tercih ediyorum

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Reddit ve Ekşi Sözlük bir sosyal medya aracı olarak sayılmaktaysa ikisini ağırlıklı olarak kullanmaktayım; hem gündem takibi için hem de ilgilendiğim konularda ve hobilerimde araştırmama teşvik edici yeni bilgiler edinebilmek adına.​