Tartışma Standart Modu mu? Çekmece Modunu mu? Kullanıyorsunuz

Standart Modu mu? Çekmece Modunu mu? Kullanıyorsunuz

• Standart MOD

• Çekmece MODU

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Standart Modu mu? Çekmece Modunu mu? Kullanıyorsunuz

Merhabalar iyi forumlar herkese bildiğiniz üzere ColorOS arayüzünde 2 çeşit görüntüleme modu var (Standart ve Çekmece modu olmak üzere) siz hangisini kullanıyorsunuz? ve neden kullanıyorsunuz yeni bir tartışma konusu daha...

Ben Standart modu kullanıyorum daha önce iPhone kullandığım için alışkınım daha rahat ve kullanışlı geliyor sonradan uygulamaları görüntülemek için menü tarzı şeyler sevmiyorum.

Screenshot_2020-05-18-17-04-31-43.png
Screenshot_2020-05-18-17-02-53-98.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-18-17-02-53-98.png
    Screenshot_2020-05-18-17-02-53-98.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 18

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Çekmece modu daha çok hoşuma gidiyor. Standart modu kullanmak istiyorum ama eğer kullanırsam her şeyi örneğin sosyal medya klasörü oluşturup oraya sosyal medya uygulamalarını koyarım, buna biraz üşeniyorum o yüzden çekmece modu devam :D

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yıllarca Apple kullanmış birisi olarak standart mod daha kullanışlı geliyor çekmece modunda sanki herşey darmadağın gibi hissediyorum

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Çekmece modu daha çok hoşuma gidiyor. Standart modu kullanmak istiyorum ama eğer kullanırsam her şeyi örneğin sosyal medya klasörü oluşturup oraya sosyal medya uygulamalarını koyarım, buna biraz üşeniyorum o yüzden çekmece modu devam :D
Üşengeç :D ama uğraştırıyor ben 2 gün kullandım sonra değiştim :D
Standart mod adamdır. Daha düzenli ve bence daha hoş. Direkt her şey önümüzde.
Çekmece modda da önünde :D Yukarı kaydırman yeterli herşey düzenli ama daha düzen istiyorsan nova launcher dene klasör içi klasör yapabiliyorsun :D
Çekmece modu :)

W

wittroc

Guest
Üşengeç :D ama uğraştırıyor ben 2 gün kullandım sonra değiştim :D
Çekmece modda da önünde :D Yukarı kaydırman yeterli herşey düzenli ama daha düzen istiyorsan nova launcher dene klasör içi klasör yapabiliyorsun :D
Çekmece modu :)
Launcher kullanmıyorum. Çekmece mod da önümde ama bir sıralama yapamadığımdan birkaç kez kaydırmam gerekiyor.