Şu ana kadar oynarken en çok keyif aldığınız oyun nedir?

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar,
Oyunlar üzerine tartışabileceğimiz bir konu açmak istedim. Açıkçası şu ana kadar oynarken en çok hangi oyundan keyif aldığınızı merak ediyorum :)
Bilgisayar oyunu, Playstation oyunu, XBOX oyunu, Mobil oyun ve her türlü platformdaki oyun olabilir.
Eğer kendi adıma konuşmam gerekirse çocukken Nintendo'nun üretmiş olduğu Super NES'im vardı. Şu ana kadar en çok keyif aldığım oyun o platformda oynadığım 1990 yılına ait Super Mario World oyunuydu. Hatta bilgisayarıma Super NES emulatörü indirip bilgisayarımda 3 kez daha bitirdim oyunu, aşağıda görselini paylaşıyorum :)
Sizlerin de cevaplarını bekliyorum :)
super-mario-world-040316.jpg

W

wittroc

Guest
Age of Empires 2. İlk oynadığım ve asla oynamaya doymayacağım oyun ve oyun serisi.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
kesinlikle outlast serisi... resident evil da olabilir

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Ben birkaç tane söylesem olur mu :D çünkü kararsızım...
Metro Exodus
Resident Evil 2 Remake
Detroit Become Human

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
GTA 3 - Vice City - San Andreas - IV - V hiçbirini çöpe atamam, hepsini sabahlara kadar oynayıp bitirirdim ve tekrar tekrar oynamışlığım da çoktur ancak en keyif aldığım sanırım singleplayer oyun The Witcher 3 ve Battlefield 3'tü. Online oyun olarak World of Warcraft, CS:GO ve şimdilerde VALORANT.

Mobilde çok oyun oynamadım ancak Brawl Stars ve Clash Royale güzeldi, baya önceden lise sonda Soccer isimli efsanevi golleri tekrar canlandırma oyununu severdim.

W

wittroc

Guest
GTA 3 - Vice City - San Andreas - IV - V hiçbirini çöpe atamam, hepsini sabahlara kadar oynayıp bitirirdim ve tekrar tekrar oynamışlığım da çoktur ancak en keyif aldığım sanırım singleplayer oyun The Witcher 3 ve Battlefield 3'tü. Online oyun olarak World of Warcraft, CS:GO ve şimdilerde VALORANT.

Mobilde çok oyun oynamadım ancak Brawl Stars ve Clash Royale güzeldi, baya önceden lise sonda Soccer isimli efsanevi golleri tekrar canlandırma oyununu severdim.
Hocam Steam'den eklesek de beraber oynasak...