Tartışma Sürümü Coloros 7 den 6 ya düşürme

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet coloros 7 den çoğu kişi şikayetçi tam stabil çalışmıyor ve çok dönmek istedi bu yüzden 6 ya ama bu mümkün değil. Yine de siz bilirsiniz deneyin görün derim. Zaman la gelecek güncellemeler ile daha stabil olacaktır diye düşünüyorum.yada servise götürün yardımcı olabilirler dönüş için belki.

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Evet coloros 7 den çoğu kişi şikayetçi tam stabil çalışmıyor ve çok dönmek istedi bu yüzden 6 ya ama bu mümkün değil. Yine de siz bilirsiniz deneyin görün derim. Zaman la gelecek güncellemeler ile daha stabil olacaktır diye düşünüyorum.yada servise götürün yardımcı olabilirler dönüş için belki.
Teşekkür ederim.

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok teşekkür ederim siz denediniz mi peki denediğinizde oldumu? Olmazsa verilerime yazık olacak şimdi
Kardeşim fabrika ayarlarına aldığın zaman ne olur telefon tüm sürümü silip tekrar kurar ama ilk kutudan çıktığı sürümü kurar denedim Reno 2de zamanında bağzı sıkıntılar oldu telefonda format atınca ilk kutudan çıkan sürüm e döner ama alması var telefondan format atcan ayarlardan yada güç tuşu ve ses tuşuyla
Mesajlar birleştirildi:

Formatla alt sürüme geçemezsiniz benden söylemesi.
Mesajlar birleştirildi:

Yukarıda yazıları mı okumadınız galiba
Alt sürüme geçmiyor zaten ilk haline dönüyor direk tüm herşey silinip tekrar kuruluyor bu sayede telefon kutudan çıkınca ney coloros 6mı coloros 6 olarak geliyor ama güncellemesi lazım gunfellemelerin hepside silimcek guncelledikden sonra coloros 7 güncellemesi gelince guncellemiycek olay bu kadar basit

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kardeşim fabrika ayarlarına aldığın zaman ne olur telefon tüm sürümü silip tekrar kurar ama ilk kutudan çıktığı sürümü kurar denedim Reno 2de zamanında bağzı sıkıntılar oldu telefonda format atınca ilk kutudan çıkan sürüm e döner ama alması var telefondan format atcan ayarlardan yada güç tuşu ve ses tuşuyla
Mesajlar birleştirildi:

Alt sürüme geçmiyor zaten ilk haline dönüyor direk tüm herşey silinip tekrar kuruluyor bu sayede telefon kutudan çıkınca ney coloros 6mı coloros 6 olarak geliyor ama güncellemesi lazım gunfellemelerin hepside silimcek guncelledikden sonra coloros 7 güncellemesi gelince guncellemiycek olay bu kadar basit
Coloros 7 yüklü onda format atsada coloros 6 olarak tel yeniden açılmaz ilk alınmış halıne döner ama coloros 7 yi yüklediği için daha önce yine coloros 7 olarak kalır, denemesi bedava.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
TWRP için bootloader kilidinin açık olması gerekir. Kısacası downgrade yapamama nedeniniz kernel bazlı bir problemdir. Recovery modu ile de çoğu telefonda downgrade yapamazsınız.

Son düzenleme: