Yardım Tam ekran sorunu

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Google da dizi falan izlerken kameranın olduğu kısım enine full beyaz oluyor ve gitmiyor sadece tam ekranda böyle burayı nasıl siyah yapabilirim. Telefonumun markası reno 4 lite

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hocam sorunu Google ekibi ile paylaştınız mı, dediğim yerden ayarlama yapamıyor musunuz?
Google ekibiyle paylaşmadım nereden paylaşacağım hakkında da bir bilgim yok. Tam ekran sorunu için dediğiniz kısım burası olması lazım sorun üst taraftaki seçenekte ama orada Chrome yok ayarlayabilmek için

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-19-18-13-36-91.jpg
    Screenshot_2021-01-19-18-13-36-91.jpg
    185.7 KB · Görüntüleme: 43
Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Google ekibiyle paylaşmadım nereden paylaşacağım hakkında da bir bilgim yok. Tam ekran sorunu için dediğiniz kısım burası olması lazım sorun üst taraftaki seçenekte ama orada Chrome yok ayarlayabilmek için
Üst değil alt kısım bizi ilgilendiriyor. Alt kısıma girdiğiniz zaman Chrome uygulamasını görüyor musunuz?

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Nereye sağ tıklıcam telefondan giriş yapıyorum bilgisayar değil.
Mesajlar birleştirildi:

Böyle bir seçenek yok
Mesajlar birleştirildi:

Ekran böyle sağ taraf beyaz oluyo kameranın olduğu bildirim çubuğunu aşağıya çektiğimiz kısım
Tekrar merhabalar,

Uygulamadan değil de internetten bir video izliyorsanız eğer, girdiğiniz web sitesi görüntüyü öyle ayarlamış olabilir. Bu durumda yapacak bir şey yok.
Uygulamadan izliyorsanız eğer şu adımları takip ediniz;
Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sorun Yaşadığınız Uygulama > Konkav Alan Gösterimini Etkinleştir

Umarım bu makale yardımcı olmuştur.
Mesajlar birleştirildi:

Merhabalar,

Gönderdiğiniz ekran görüntülerini inceledim. Uygulamaların ön kamera görünümü seçeneğini 'Ön kamerayı göster' konumuna getiriniz. Yine aynı şekilde uygulamaya göre tam ekran görünümü seçeneğini de 'Tam ekran görünümü açık' konumuna getiriniz. Sorun devam ederse OPPO Support ile iletişime geçiniz.

Son düzenleme:
Upvote 0

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Yüklediğiniz bir oyuni tema, duvar kağıdı vs bişi etkiliyor olabilir.
Hard reset atıp aynı videoyu açmayı deneyin belki faydası olur.

Upvote 0

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Üst değil alt kısım bizi ilgilendiriyor. Alt kısıma girdiğiniz zaman Chrome uygulamasını görüyor musunuz?
O kısımda bunlar var başka bir şey yok
Mesajlar birleştirildi:

Tekrar merhabalar,

Uygulamadan değil de internetten bir video izliyorsanız eğer, girdiğiniz web sitesi görüntüyü öyle ayarlamış olabilir. Bu durumda yapacak bir şey yok.
Uygulamadan izliyorsanız eğer şu adımları takip ediniz;
Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sorun Yaşadığınız Uygulama > Konkav Alan Gösterimini Etkinleştir

Umarım bu makale yardımcı olmuştur.
Mesajlar birleştirildi:

Merhabalar,

Gönderdiğiniz ekran görüntülerini inceledim. Uygulamaların ön kamera görünümü seçeneğini 'Ön kamerayı göster' konumuna getiriniz. Yine aynı şekilde uygulamaya göre tam ekran görünümü seçeneğini de 'Tam ekran görünümü açık' konumuna getiriniz. Sorun devam ederse OPPO Support ile iletişime geçiniz.
Bu kısımda da Chrome yok ayarlamam için. Ön kamera kısmı beyaz oluyo chromedan tam ekrandan dizi izlerken
Mesajlar birleştirildi:

Yüklediğiniz bir oyuni tema, duvar kağıdı vs bişi etkiliyor olabilir.
Hard reset atıp aynı videoyu açmayı deneyin belki faydası olur.
Telefonla alakalı bir durum bence düzeltiliyor olması lazım harf reset atmak gereksiz olur bence

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-19-22-56-53-23.jpg
    Screenshot_2021-01-19-22-56-53-23.jpg
    121.2 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2021-01-19-23-03-59-77.jpg
    Screenshot_2021-01-19-23-03-59-77.jpg
    304.2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Upvote 0

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
ne seyrediyorsun uygulamanın adını veya videoyu yaz bizde bakalım bizim reno 4 lite dan

Upvote 0

abux

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
dostum chrome da maalesef çoğu dizi sitesi full tam ekran olmuyor. Sana tavsiyem markette Samsung İnternet Browserı bulup yüklemen.Videoları açtığın zaman kendiliğinden sağ alt tarafta büyüme ok işareti çıkıyor. Oraya tıklayıp ekranı geniş tam ekran vs olarak ayarlayabiliyorsun.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Nereye sağ tıklıcam telefondan giriş yapıyorum bilgisayar değil.
Mesajlar birleştirildi:

Böyle bir seçenek yok
Mesajlar birleştirildi:

Ekran böyle sağ taraf beyaz oluyo kameranın olduğu bildirim çubuğunu aşağıya çektiğimiz kısım
Ayarlar>kolaylaştırıcı araçlar>navigasyon düğmeleri>sanal düğmeleri otomatik gizle varmı böule bir seçenek.
Ayrıca video izlerken telefonunuzu sağa yada sola eğince allta yan ekran işareti çıkıyorsa ona basınız. Denemenizi rica ederim.

Ekli dosyalar

• upload_2021_01_26_11_36_59_335.jpg
    upload_2021_01_26_11_36_59_335.jpg
    530.1 KB · Görüntüleme: 24
Upvote 0