Tavsiye edeceğiniz Xiaomi modelleri hangileridir?

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
En iyisini yaparsın abi.Evet xiaominin çok kullanıcısı var bence güzel telefon.Fakat note 11 proda g96 al o da iyi bir işlemci ama snapdragon 732G daha iyi bence.Abi bana sorarsan note 10 pro al.Aynı evde 2 telefon olsun bir şey olmaz sende farklı rengini alırsın güzel olur bence.
Şu an acele etmiyorum zaten.Tercihim kesinlikle Xiaomi Redmi Note Pro serisi olacak.Duruma göre karar vereceğim.Ya Note 10 Pro ya da Note 11 Pro Xiaomi.
Mesajlar birleştirildi:

Keşke bu güncelleme sorununu yaşamadan bir telefon almış olsaydınız eşinize de , sizin sorununuz onun umudu olmasaydı.
Kısmet tabi yengenin nasibi bu güncellemenin gelmemesiymiş. :)
İşte güncelleme sorunu vesile oldu.Bu oluşan durum eşim için uygun ortamın oluşmasına vesile oldu diyelim.Zaten eşime yeni bir model almayı düşünüyordum ama böylesi daha iyi oldu bence.Teşekkür ederim konuya olan ilginize sayın @Elif sağolunuz.
Mesajlar birleştirildi:

Snapdragonlu işlemcileri ben de daha çok seviyor ve tercih ediyorum.Bakalım hayırlısı kısmet artık.

Son düzenleme:

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Şu an acele etmiyorum zaten.Tercihim kesinlikle Xiaomi Redmi Note Pro serisi olacak.Duruma göre karar vereceğim.Ya Note 10 Pro ya da Note 11 Pro Xiaomi.
Mesajlar birleştirildi:

İşte güncelleme sorunu vesile oldu.Bu oluşan durum eşim için uygun ortamın oluşmasına vesile oldu diyelim.Zaten eşime yeni bir model almayı düşünüyordum ama böylesi daha iyi oldu bence.Teşekkür ederim konuya olan ilginize sayın @Elif sağolunuz.
Mesajlar birleştirildi:

Snapdragonlu işlemcileri ben de daha çok seviyor ve tercih ediyorum.Bakalım hayırlısı kısmet artık.
Abi valla note 10 pro güzel mavi rengini aldım ben grisi de güzel bir de mor ama aslında lacivert gibi bir rengi var onu da alabilirsin.