Yardım Telefon donma yapıyor

Karakter

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo rx 17 neo telefonum pasha fencer oyununda donma yapıyor. Oyunu telefona ilk yüklememde sorunsuz oynuyorum oyunu kapayıp tekrar açtığımda oyunu açıyor 5 saniye üçinde donuyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
98 GB boş hafıza var telefonda ön belleğide temizlemiştim uyumluluk ne anlamda onu anlayamadım arkadaşım oyunu silip tekrar yüklediğimde oynayabiliyorum fakat oyunu kapatıp tekrar açtığımda 4 saniye oynuyor ve donuyor ekran işlevi yok oluyor.
Sistem olabilir grafik olabilir ,oyun bir güncelleme yapmıştır ama o güncelleme sizde çalışmıyor olabilir hata veriyor olabilir.

Upvote 0

cetoyi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oyun , cihazınızda desteklenmiyor olabilir. Eğer cihazınızın ekran işlevinde problem olsaydı bütün oyunlarda yaşardınız bu problemi.

Upvote 0

Karakter

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Başka bir oyun deneyin Genshin impact yada dragon raja gibi bu tip oyunlarda kasmıyorsa paşa fencerde kasıyorda oyundan kaynaklıdır.
Oyun yönetimi ile irtibata geçtim tek söylediği 4gb ram düşük geliyor oyunu oynamak için 6.6 GB gerekli diye saçma bir yanıt verdi fakat arkadaşımın Samsung telfnu 2.6gb sorunsuz oynuyor bu oyunu diğer oyunlarımda sorun yaşamıyorum.

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Oyun yönetimi ile irtibata geçtim tek söylediği 4gb ram düşük geliyor oyunu oynamak için 6.6 GB gerekli diye saçma bir yanıt verdi fakat arkadaşımın Samsung telfnu 2.6gb sorunsuz oynuyor bu oyunu diğer oyunlarımda sorun yaşamıyorum.
İşlemci onemli birde oyun yönetimi onemsemiyorsa sizde oyunu silin gitsin vipi olan oyunlardan bi hayir gelmez zaten bence...

Upvote 0