Çözüldü Telefonu Televizyon'a bağlıyamıyorum?

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 Lite telefonu mu ne yaptıysam televizyon'a yansıtamadım bir türlü, ekran yansıtma seçeneğide yok ne yazık ki, ne yapabilirim?

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Philips tv ler için kumandadan Ayarlar tuşuna basın sonra tv den ayaralara girin sonra tv'de ağ ayaralarına giriniz tv nizin wifi açınız.
Sonra kumandanızdan sources tuşuna basın miracastı bulun aktif edin ve te (miracastıi bulamayanlar, ayarların ağ kısmına gelsin oradaki bölümde alt listelerde wifi miracast var oradan aktif edebilirler).sonra telefonınuzu wifi ve ekran yansıtmayı açınız televizyonunuzu bulun va bağlanınız.
Merhaba. Telefon ekran yansıtmayı bir çok kez denedim. Hatta televizyonun ekran yansıtma ayarlarını sıfırladım. Philips müşteri hizmetlerini aradım görüşme sağladım. Diğer telefonlar bağlanıyor benim Oppo Reno 4lite telefonum bir türlü bağlanmıyor. Bağlantı iptal edildi diyerek kapatıyor. Buna bir çözüm bulunursa çok güzel olur.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba. Telefon ekran yansıtmayı bir çok kez denedim. Hatta televizyonun ekran yansıtma ayarlarını sıfırladım. Philips müşteri hizmetlerini aradım görüşme sağladım. Diğer telefonlar bağlanıyor benim Oppo Reno 4lite telefonum bir türlü bağlanmıyor. Bağlantı iptal edildi diyerek kapatıyor. Buna bir çözüm bulunursa çok güzel olur.
Şifre girmenizi istiyordur tv'de bulunan

Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Tamamen kalın mesaj
Beyfendi sorun telefondan kaynaklanmıyor. Televizyonunuz hangi marka ise müşteri hizmetleri ile görüşün.

Upvote 0

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Beyfendi sorun telefondan kaynaklanmıyor. Televizyonunuz hangi marka ise müşteri hizmetleri ile görüşün.
Beyfendi yazdığımı okudunuz mu. Cidden soruyorum ama. Bakın orda müşteri hizmetleriyle görüşme sağladım yazmışım değil mi. Cidden cevap yazarken düzgün okuyup cevap yazmayı tercih edin.
Mesajlar birleştirildi:

Beyfendi yazdığımı okudunuz mu. Cidden soruyorum ama. Bakın orda müşteri hizmetleriyle görüşme sağladım yazmışım değil mi. Cidden cevap yazarken düzgün okuyup cevap yazmayı tercih edin.

Upvote 0

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba Bende Oppo Reno 4 lite kullanıyorum TV markam LG Smart TV Ekran Yansıtma da şöyle bir hızlı çözüm kullanmış olduğunuz TV de ayarlarda Hd-1 Hd-2 USB bağlama TV Ekran Paylaşma gibi bir seçenek çıkar kumandanizdan seçerken o ekrana gelince cihazdanda ekran yansitma bölümüne girerseniz iki cihaz eşleştir diye seçenek çıkıyor ben çok rahat bir sürü film vs izledim goruntu güzel akıcı bazen takılmalar olabiliyor

Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Müşteri hizmetlerinin işi bu zaten. Telefonunuzda Televizyon'un ismi gözüküyorsa televizyon bağlanmayı reddediyordur. Sorun Televizyon'da beyfendi

Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Benim Reno 4 Lite'm televizonu görmüyor bile, Samsung Smart TV kullanıyorum, 2012 de aldığım HTC telefon bile bağlanıyor sorun yok ama Reno 4 Lite görmüyor.. Her geçen gün pişmanlığım artıyor..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benim Reno 4 Lite'm televizonu görmüyor bile, Samsung Smart TV kullanıyorum, 2012 de aldığım HTC telefon bile bağlanıyor sorun yok ama Reno 4 Lite görmüyor.. Her geçen gün pişmanlığım artıyor..
Oppo telefonları çok rahat samsung tv lere bağlanıyorlar, wifi açık ekran yansıtma açık ve ttaradığınızda tv yi görüyor mu peki

Upvote 0