Tartışma Telefonunuzda Görmek İstedikleriniz?

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Hocam güncelleme konusunda tabii ki biz kullanıcılar olarak yenilikler bekliyor ve bu evrede insanoğlunun doğasında zor olan 'sabrı' gösteremiyoruz. Doğamız bu. Ama beklenen güzelse beklemek güzeldir. Sabırsız arkadaşlarımız var ve sonuna kadar hak veriyorum. Çünkü yenilik istiyorlar ve dünyada ve ülkemizde şu zor zamanlarda uğraşımız telefon oldu. Ama şu da var. Ben rom işlerinden pek anlamıyorum beceremiyorum daha doğrusu. Rom işini çözsem güncelleme umrumda dahi olmayacak.
Ben Samsung tabletime sürekli twrp rom root vs. yapıyorum o konuda bilgim var fakat oppoya göre custom rom var mı bulamadım ben gerçi olsa bile cihazın garantisi bitmeden kurcalamak istemiyorum :)

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Operatör adını degistirebiliyosun o telefonla alakalı değil hangi operatör kullanıyorsan internetten arastir ben 5 tane Xiaomi kullandım ve pişmanım keşke en başından oppo alsaydim herşey özellikle kalmıyor maalesef plastik kullanacagima oppo alırım taş gibi metal kullanırım

LyNx06

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Hissiyatlı ve kendisine ait bir klavye (Apple veya Samsung ) . Tema marketi ve temam marketinde kullanıcı yapımı değil daha çok üretici üretimli kaliteli ve düzgün temaları görmek isterim onun dışında dört dörtlük cihazlar üretiyor marka

sys38

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bildirimlerin tamamının kilit ekranında içeriklerinin gizlenmesi kesin olmalılıydı