Çözüldü Tema Mağazası Sorun

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Oppo Reno2z kullanicisiyim android 11 için bu forumdan tema Mağazası indirdim gayet iyi çalışıyor fakat telefonu kapatıp açtığımda yada yeniden baslattigimda indirip uyguladigim duvar kağıtları gidiyor simsiyah oluyor arka plan sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Oppo Reno2z kullanicisiyim android 11 için bu forumdan tema Mağazası indirdim gayet iyi çalışıyor fakat telefonu kapatıp açtığımda yada yeniden baslattigimda indirip uyguladigim duvar kağıtları gidiyor simsiyah oluyor arka plan sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
8.0 apk indirdiğiniz mi yoksa @Owerlord arkadaşın temalarından biri mi acaba?

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Telefonunuzda kurulu olan tema mağazasını silip bu linkten Tema Mağazası 8.0 APK dosyasını indiriniz ve kurunuz:
Sorunsuz çalışıyor.

Upvote 0
Çözüm

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
8.0 apk indirdiğiniz mi yoksa @Owerlord arkadaşın temalarından biri mi acaba?
8.0 i indirmedin o soylediginiz arkadasin paylaşımından indirdim :)
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba

Telefonunuzda kurulu olan tema mağazasını silip bu linkten Tema Mağazası 8.0 APK dosyasını indiriniz ve kurunuz:
Sorunsuz çalışıyor.
Teşekkürler sağolun indiriyorum

Upvote 0

sahinkubra

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhabalar ben indirdim uygulamayı 2.0 kurulu ama sadece duvar kağıdı indiriyorum tema ve yazı tipi uygulamıyor bilgisi olan varmı

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0