Tema mağazası yok

Zantac

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 kullanıyorum colorOs v7. 1 ama tema mağazasını bulamıyorum yardımcı olacak biri var mi

Zantac

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Önceki sürümler derken? Modlu APK'yı diyorsanız ColorOS 7 ile fix yediler. Normalde Tema Mağazası diğer sürümlerde de yoktu. İlerleyen zamanlarda gelmesi düşük ihtimal diyebilirim, sunucuları gerçekten kötü ve bundan dolayı açmadıklarını düşünüyorum.
V7.1 gelmeden önce ayarlardan temaya girdiğimde 5 6 tane tema gözüküyordu ama şimdi gözükmüyor ana ekrandaki saatin rengini bile değişemiyorum guncelleme gelmeden once o seçeneklerle yerini ve rengini değişebiliyordum

yiitgven7x

.
Aktif Üye
V7.1 gelmeden önce ayarlardan temaya girdiğimde 5 6 tane tema gözüküyordu ama şimdi gözükmüyor ana ekrandaki saatin rengini bile değişemiyorum guncelleme gelmeden once o seçeneklerle yerini ve rengini değişebiliyordum
Bu tema mağazası ile ilgili bir durum değil, neredeyse bütün cihazlarda sadece 1 tane tema gözüküyor. Tamamen güncelleme sonrası oluşan bir problem.

IceMan7

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
umarım gelir çünkü gerçekten araştırarak aldığım ve şuan beğenerek kullandığım reno 3 gibi bi üründe mutlaka olması gereken bi özellik bence