Çözüldü tema yükleme

Tülin

Yazar Üye
Üye
Arkadaşalar OPPO A16 telefonuma tema mağazası apk dosyasını indirmek istiyorum ama bu modeli kullanıp çalışan var mı acaba?

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Play store yüklü olduğu için yani yüklediğiniz için play store de güncelleme gelmiştir.kendi kendine tema store yüklenmemiştir .
Arkadaş doğru söylüyor benimde cihazımda sadece yazılımsal olarak uygulama ekliydi ama aktif değildi. Bana da güncelleme geldi yaptım ve artık Türkçe olarak kullanabiliyorum.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Play store yüklü olduğu için yani yüklediğiniz için play store de güncelleme gelmiştir.kendi kendine tema store yüklenmemiştir .

Ben bugüne kadar tema store apk si bile yüklemedim ama google play store da bana da güncelleme gelmiş ama yapmadım çünkü tema ile işim olmaz telefonum 5 lite

Upvote 0

karaefe17

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
elif hanim hareketli duvar kagidi seciyorum indir diyor yukluyorum ana ekran ve duvar resmi yap diyor tamam diyorum ama aktif olmuyor neden acaba ayrica hesapim bolumu aktif değil giris yap yaziyor tikliyorim aktif olmuyor ben hey tap girisiyle giris yaptim

Upvote 0