VALORANT Nedir?

W

wittroc

Guest
Sarıyor tabi ya, özellikle CS:GO’nun ciddiyeti ve stresinden sıkılanlar için güzel bir alternatif oldu.
Evet hocam, aşırı rahat oynuyorum. CS:GO gibi aşırı bir spray zahmeti yok, herkes rahat ve eğlencesine bakıyor. Anlaşılan cs'ye biraz ara vereceğim. :D
Mesajlar birleştirildi:

Dereceli yok sanırım.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Evet hocam, aşırı rahat oynuyorum. CS:GO gibi aşırı bir spray zahmeti yok, herkes rahat ve eğlencesine bakıyor. Anlaşılan cs'ye biraz ara vereceğim. :D
Mesajlar birleştirildi:

Dereceli yok sanırım.
Var da ilk olarak hala bug varsa onları düzeltmeye odaklanacaklar birkaç hafta. 1-2 yama sonra dereceli açılır. En son platindim, bakalım sıfırlandıktan sonra en yüksek seviye olan Valorant'a çıkabilecek miyim deneyeceğim.

W

wittroc

Guest
Var da ilk olarak hala bug varsa onları düzeltmeye odaklanacaklar birkaç hafta. 1-2 yama sonra dereceli açılır. En son platindim, bakalım sıfırlandıktan sonra en yüksek seviye olan Valorant'a çıkabilecek miyim deneyeceğim.
Rankların görüntüsünü hiç beğenmedim. Daha hoş, göze çarpan şeyler olabilirdi bence.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Rankların görüntüsünü hiç beğenmedim. Daha hoş, göze çarpan şeyler olabilirdi bence.
Çok alel acele yapılmış onlar kesinlikle, ben de beğenmiyorum. Özellikle Bronz, Gümüş ve Altında hiçbir şekilde ayırt edilemiyor kendi içlerinde. Hatta bronz ve altın çok benziyor. Altın dediğin biraz parlak olur ya, sönük sarı renk yapmışlar bildiğin.

W

wittroc

Guest
Çok alel acele yapılmış onlar kesinlikle, ben de beğenmiyorum. Özellikle Bronz, Gümüş ve Altında hiçbir şekilde ayırt edilemiyor kendi içlerinde. Hatta bronz ve altın çok benziyor. Altın dediğin biraz parlak olur ya, sönük sarı renk yapmışlar bildiğin.
Ben sadece plat ve diamond'ı beğendim. Valorant pek iyi değil, ortalarda bir rütbe gibi gözüküyor.

• Beğen
Tepkiler: asK

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyun cidden çok güzel olmuş. Beklediğimden iyi yaptılar. Oyuncu dengeleme işine daha var tabide oda oldu mu tadından yenmez. Fantastik fpsler her zaman rahatlatıcı oluyor :) Eklemek istediğim; bu Riotguard eklentisi biraz saçma olmuş. Onu kapatınca illa bilgisayarı yeniden açıp oyuna girmek gerekiyor. Onada bir çözüm bulmaları gerekir. Oyun oynarken sadece açık olsa daha iyi.

W

wittroc

Guest
Oyun cidden çok güzel olmuş. Beklediğimden iyi yaptılar. Oyuncu dengeleme işine daha var tabide oda oldu mu tadından yenmez. Fantastik fpsler her zaman rahatlatıcı oluyor :)
Oyun gayet sarıyor ama bi' harita var, oyundan soğuttu. Sürekli arkalanıyorum ve bombsite tutması zor. Onun dışında toxic player yoksa oyun gayet akıyor.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyun gayet sarıyor ama bi' harita var, oyundan soğuttu. Sürekli arkalanıyorum ve bombsite tutması zor. Onun dışında toxic player yoksa oyun gayet akıyor.
Toxicten çok afk kalan olabiliyor. Derecesizde sorun değil de pek, dereceli olunca sıkıntılı olacak.