Video problemi

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Video cekerken saliselik atlamalar oluyor. Cektiginizi izlerken de farkediliyor. Siz de dikkat ettiniz mi, ya da sadece bende mi oluyor acaba? 1080p/60 FPS ultra steady açık şekilde çekildiğinde daha çok belli oluyor. Linkteki çektiğim videoda çiçeklere bakilinca daha çok farkediliyor.

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiştim, aşağıdaki maili gönderdiler. Başımıza iş aldık :D Ama götürmem herhalde, herkeste aynı sanırım.
--------------------
Merhaba,

Yaşadığınız durum ile ilgili size en yakın onarım merkezimize cihazınızı iletebilirsiniz. Bulunduğunuz İl ve İlçe bilgisini bize iletebilirseniz size en yakın onarım merkezlerimizin iletişim bilgilerini aktarabiliriz. Yetkili servislerimiz Genpa, Kvk ve Ouno A.Ş'dir.

Telefonunuzu servisimize göndermeden önce tüm bilgilerinizi yedekleyiniz.Onarım merkezimizde Bilgi Güvenliği kanunları gereği cihazınızdaki tüm verileriniz silinecektir.

Oppo Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

OPPO Müşteri Hizmetleri,
(9:00-18:00, Pazartesi-Cumartesi)
E-mail:support.tr@oppo.com
Website :

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiştim, aşağıdaki maili gönderdiler. Başımıza iş aldık :D Ama götürmem herhalde, herkeste aynı sanırım.
--------------------
Merhaba,

Yaşadığınız durum ile ilgili size en yakın onarım merkezimize cihazınızı iletebilirsiniz. Bulunduğunuz İl ve İlçe bilgisini bize iletebilirseniz size en yakın onarım merkezlerimizin iletişim bilgilerini aktarabiliriz. Yetkili servislerimiz Genpa, Kvk ve Ouno A.Ş'dir.

Telefonunuzu servisimize göndermeden önce tüm bilgilerinizi yedekleyiniz.Onarım merkezimizde Bilgi Güvenliği kanunları gereği cihazınızdaki tüm verileriniz silinecektir.

Oppo Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

OPPO Müşteri Hizmetleri,
(9:00-18:00, Pazartesi-Cumartesi)
E-mail:support.tr@oppo.com
Website :
ColorOS 7 geldiği zaman yine olursa düşünülür bence

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
720 de çektiğimen hç fark etmedim yer kaplamasın diye :/
Aynı sorun mvcut greenfy + ultra stdy+ theme store hafta sonunu ayırdım bakalım dua edin çözümler için çalışcak yarın sabahtan unutmadan tema storeyede yeni bir modda aklımda olursa tabi :)

Upvote 0

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Eşimde Huawei P30 lite var, onla da 60fps videoda aynı sıkıntı yapiyor. Bence sorun sabitleyicide değil, 60 FPS çekimi becerememis iki marka da

Upvote 0

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli video çeken biri değilim de işte bir tek bende mi acaba dedim sıkıntı, iade vs işlerle ugrasayim öyleyse diye actim konuyu. Anladığım kadarıyla herkeste aynı durum mevcut. O zaman devam :)

Upvote 0