İpucu VPN İle Güncelleme Alma

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reco

Recovery modundan ozip uzantılı dosyayı indirmiş olsa bile oppo'nun recovery modunda update olarak verilen 2.7 gb civarında dosyayı yüklemeye çalışınca güncellemez ki hata verir. Orayı nasıl yapmış onu anlatsa iyi olur.

hucar13

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Ben daha önce denedim olmamıştı. Şimdi Oppo A5 2020 için a.43 uzantılı hindistan romunu indiriyorum. 2.7 gb OTA update bu. insin deneyeceğim tekrar birazdan. Ben denediğimde başarısız olmuştum. Güncelleme esnasında hata verdi. Tekrar deneyelim eğer olursa ne ala. Bugün içerisinde dağıtıma çıkacak official color os7'yi alabiliriz.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben daha önce denedim olmamıştı. Şimdi Oppo A5 2020 için a.43 uzantılı hindistan romunu indiriyorum. 2.7 gb OTA update bu. insin deneyeceğim tekrar birazdan. Ben denediğimde başarısız olmuştum. Güncelleme esnasında hata verdi. Tekrar deneyelim eğer olursa ne ala. Bugün içerisinde dağıtıma çıkacak official color os7'yi alabiliriz.
Şunu belirteyim ben şahsen denemedim yani bir sıkıntı çıkarsa pek yardımcı olamam deneyip yapan arkadaşlardan bilgi almanız daha verimli olur(özel mesaj olmamak kaydıyla) takıldığınız yerleri sormaktan çekinmeyin lütfen :)

hucar13

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Şimdi denedim. Downgrade etmiyor. a52 bendeki güncel rom. Bu a43. Sendeki daha güncel diyor güncellemiyor. Şimdi tr sitesindeki a27 romu indirip deneyeceğim. Ama onda da olacağını sanmam. Fabrika ayarlarına geri dönsek muhtemelen yine a52 yükleyip açacak telefonu.

W

wittroc

Guest
IMG_20200615_132650.jpg

Arkadaşlar gördüğünüz gibi Türkiye Müşteri Hizmetleri de ikinci çeyrekte geleceğini söylüyor. Rom yüklerseniz garantiden olabilirsiniz, sürekli VPN ile almanız gerekecek veya hiç yoksa Türkiye romunu tekrar yüklemeniz gerekecek. Azıcık dişinizi sıkın, yakında gelecek.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Ekli dosyayı görüntüle 682
Arkadaşlar gördüğünüz gibi Türkiye Müşteri Hizmetleri de ikinci çeyrekte geleceğini söylüyor. Rom yüklerseniz garantiden olabilirsiniz, sürekli VPN ile almanız gerekecek veya hiç yoksa Türkiye romunu tekrar yüklemeniz gerekecek. Azıcık dişinizi sıkın, yakında gelecek.
Şunun şurasında 15 gün kaldı Haziran'ın bitmesine, gözü kulağında gelecektir. ve nedense rom bana mantıklı gelmiyor ki şu sebepten;
Hindistan modeli 1945 ama bize yüklenince 1951 olarak gözüküyor, çok saçma geliyor bu kulağa. Yükleyenlerden bazılara iyi nadir bi kaç kişide sorun olduğunu söylüyor zaten kapatıp açarken veya kamera da bulanıklık gibisinden. Yurtdışındaki rom buraya gelene kadar son bir kez daha güncelleme alıp gelecektir o yüzden bekletiliyordur. Sonuçta pazara güncelleme sunulacaksa hatasız olsun, xioami gibi bugiu yazılımı olmaktansa böylesi daha iyi :D

W

wittroc

Guest
Şunun şurasında 15 gün kaldı Haziran'ın bitmesine, gözü kulağında gelecektir. ve nedense rom bana mantıklı gelmiyor ki şu sebepten;
Hindistan modeli 1945 ama bize yüklenince 1951 olarak gözüküyor, çok saçma geliyor bu kulağa. Yükleyenlerden bazılara iyi nadir bi kaç kişide sorun olduğunu söylüyor zaten kapatıp açarken veya kamera da bulanıklık gibisinden. Yurtdışındaki rom buraya gelene kadar son bir kez daha güncelleme alıp gelecektir o yüzden bekletiliyordur. Sonuçta pazara güncelleme sunulacaksa hatasız olsun, xioami gibi bugiu yazılımı olmaktansa böylesi daha iyi :D
Xiaomi ile kıyaslanmaz. Adamların her güncellemesi bug dolu olmaz be.

hucar13

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
a5 2020 güncellemesi an itibari ile başladı ama ben hala downgrade edemiyorum rom'u :)