Wallpaper, Launcher, Uygulama, Kişiselleştirme

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere Oppo tema marketi Türkiye'de açık değil. Hal böyle olunca biz akıllı telefon kullanıcıları ister istemez telefonun ara yüzünden sıkılıyoruz. O yüzden oppo Forum kullanıcıları olarak Google Play Store'dan kullandığınız veya önerebileceğiniz launcherleri bu konu altımda paylaşalım. Bunun haricinde kişiselleştirme olarak wallpaperlar, ikonlar, telefonunuzda olmazsa olmaz uygulamalar vs. Amacım bu konu altında telefonlarımızı daha kullanılabilir hale getirmek ve özelleştirme bakımından Androidin hazinesinden faydalanmak. Dediğim gibi,launcher,ikonlar,wallpaperlar,uygulamalar,oyunlar her ne olursa paylaşalım ve bunlardan forum kullanıcıları olarak hepimiz faydalanalım. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: asK

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Konuyu sabitledim, faydalı olacağını düşünüyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız konuyu daha çok etkileşim alabilir konunuz, bilginize :)

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Şu an Niagara Launcher kullanıyorum. Basit bir görünüme sahip. Birçok kişiye göre saçma veya kullanışsız gelse de, benim kullandığım belli başlı uygulamaları favoriye ekliyorum (Maks 8 uygulama ekleniyor). Bunlar benim için yeterli geliyor. Uygulama şuan betada ufak tefek problemleri olsa da,
güzel bir launcher.

Bir aralar da AIO Launcher kullanıyordum. bulabilirsiniz. Beğenir iseniz pro sürümü internette apk şeklinde mevcut.

Son düzenleme:

Borsayt

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Nova launcher (Prime)
sesame
kwgt
kwlp (opsiyonel)
flow kwgt
neon kwgt
saturn
wallnut
ikonu temaya göre en son seçmek daha guzel

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Poco başlatıcı kullandım gayet güzel, arayüz seçenekleri oldukça yeterli alternatif olarak simge/icon indirip değiştirebiliyorsun, tavsiye edilir
Ama şuan coloros 7 de gelen simgeler bana yeterli geldi artık kullanmıyorum